Zestaw noży kuchennych na prezent

Blog » Poradnik prezentowy » Zestaw noży kuchennych na prezent

Dobrej jakości nóż kuchenny a raczej ich zestaw, to nieodłączny atrybut każdego pasjonata gotowania czyli królowej bądź króla kuchni. Każdy niekwestionowany władca kuchni z pewnością ucieszy się jeżeli w prezencie otrzyma personalizowane akcesoria kuchenne, w tym właśnie zestaw noży kuchennych na prezent.  Proponujemy Wam rewelacyjny zestaw noży Gerlach. Jakość, klasa i praktyczność + osobista dedykacja i gotowe. Prezent dla kogoś kto lubi gotować macie już upatrzony!

Nóż kuchenny na prezent

Pewnie część z was słyszała wiele zabobonów głoszących, że nie wolno dawać noży na prezent.  Szczególnie nie są polecane jeżeli chodzi o prezent na ślub. Wzięło się to stąd, że funkcjonalnością noża jest krojenie, rozdzielanie. Miano się w niej upatrywać zdolności również do rozdzielenia małżeństwa. Stąd właśnie wzbranianie się przed nożami ofiarowywanymi jako prezenty ślubne.

Kwestia: wierzycie w zabobony czy nie? Podejrzewamy, że większość z was odpowie, że ależ skąd ale gdy kotek czarny przebiega drogę to się zawaha, pod drabiną nie przechodzi i na wszelki wypadek upomni ciężarną, żeby nie nosiła korali. Cóż, tacy już jesteśmy i jest to element naszej kultury.  Decyzja należy do Was. My uważamy, że taki zestaw noży z grawerem to niezwykle praktyczny upominek który przyda się w każdym domu. A już szczególnie jako prezent dla kucharza!

Noże z grawerem dla pani domu

Elegancki komplet noży cechuje doskonała precyzja wykonania.  Ważną cechą jest możliwość wprowadzenia indywidualnego graweru bezpośrednio na drewniany blok wykonany z drewna bukowego.   W skład zestawu wchodzi 5 sztuk noży o różnej wielkości i przeznaczeniu. Znajdziecie wśród nich nóż szefa kuchni , noże kuchenne i nożyk do jarzyn. Rękojeście wykonano jest z drewna egzotycznego.  Zestaw noży będzie genialnym pomysłem na prezent dla każdego zapalonego kucharza, lecz także sprawdzi się jako upominek dla Młodej Pary lub prezent na parapetówkę. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy możliwość wprowadzenia indywidualnego graweru bezpośrednio na blok. Drewniana bryła wykonana jest z drewna bukowego, na przedniej części możemy zamieścić dedykacje, a także grafikę, którą znajdziesz w galerii produktu na stronie sklepu.

Co myślicie o takim zestawie noży? Kupilibyście taki prezent wybierając się na parapetówkę? A może sami chcielibyście mieć taki komplet w domu?

Kategorie prezentów