Wyjątkowy prezent na 18 urodziny

Blog » Poradnik prezentowy » Wyjątkowy prezent na 18 urodziny

Lada dzień Twój znajomy będzie wchodził w dorosłe życie. Magiczna osiemnastka za pasem, więc warto już teraz zastanowić się jaki wybrać prezent na 18, który idealnie pasowałby na tę okazję. Okazja jest wyjątkowa, więc również i podarunek powinien być właśnie taki. Jak wybrać wyjątkowy prezent na 18 urodziny?

Dobrze trafiliście! Zaprezentujemy Wam nasze bestsellery. Koniecznie weźcie je pod uwagę!

Jaki prezent na 18?

Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które swoją oryginalnością zrobią ogromne wrażenie na solenizancie. Jeżeli ma to być prezent na 18 dla kolegi jako motyw przewodni możecie wybrać sobie piwo lub whisky. Jak ten pomysł ma się do prezentu? Zaraz się przekonacie. Otóż jako śmieszny prezent z okazji osiemnastych urodzin doskonale sprawdzi się karafka czołg z grawerem i kieliszkami. Na karafce umieścimy grawer z Waszą dedykacją dla kolegi, imię solenizanta oraz informację które to urodziny. Zobaczcie sami! Czyż nie prezentuje się wyjątkowo?

Podoba Wam się ten pomysł? W takim razie koniecznie sprawdźcie też karafkę-statek a raczej masztowiec. Znajdziecie tutaj również zestaw na który składa się grawerowana karafka z kieliszkami w formie taczki, lub stworzona jako prezent dla fana piłki nożnej.  18 urodziny oznaczają, że od tej pory piwkiem można będzie się raczyć na legalu… więc może zdecydujcie się na grawerowane nosidełko na piwo i zapełnijcie je dobrym piwem?

Wyjątkowy prezent na 18 dla przyjaciółki

Jeżeli wkrótce 18ka stuknie Twojej przyjaciółce, z pewnością chcesz podarować jej coś wyjątkowego. Możliwości jest całe mnóstwo, poświęć więc chwilkę i zajrzyj do działu gdzie znajdziesz prezent na 18 dla przyjaciółki. Bardzo fajnie sprawdzi się zestaw na który składają się kieliszek z grawerem, śmieszne skarpetki i chocostic. Całość jest zapakowana w wyłożone siankiem pudełko z personalizacją.

Jeżeli podobały wam się karafki ukazane w pierwszej części wpisu, mamy coś odpowiedniego również dla kobiet. Co powiecie na taką karafkę w kształcie diamentu? Na sklejce zawieszonej na diamencie, precyzyjnie wygrawerujemy Waszą dedykację dla księżniczki która właśnie obchodzi 18 urodziny. Taki podarunek nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest to też fajna pamiątka. Sami zobaczcie jaki to wyjątkowy prezent na 18 urodziny.

Śmieszny prezent na 18 urodziny

Wolicie coś „z jajem”? To będzie coś z jajem 😉  Polecamy plakat ze zdjęcia, który rozbawi obdarowanego i każdego, kto tylko spojrzy na ów foto gadżet.  Wyobraźcie sobie tego muskularnego siłacza w sepii… z głową Twojego przyjaciela który właśnie wkracza w dorosłość. Da się zrobić! W edytor personalizacji wpiszcie imię solenizanta, dostarczcie nam jego zdjęcie a wnet przystąpimy do pracy. Zapewniamy, że efekt jest mega!

Kategorie prezentów