Upominek na Komunię dla chłopca – Praktyczny podarunek na lata

Blog » Poradnik prezentowy » Upominek na Komunię dla chłopca – Praktyczny podarunek na lata

Dzień uroczystości Pierwszej Komunii Świętej jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla dziecka, ale również całej jego rodziny. Nieodłącznym elementem tego dnia są również prezenty komunijne. Bliscy pragną podarować upominek, który przez całe życie będzie przypominać o dniu przyjęcia tego sakramentu. Niektórzy chcą w tym dniu obdarować dziecko prezentem, który będzie mu służyć codziennie. My znaleźliśmy sposób na połączenie pamiątkowego charakteru i praktycznego zastosowania i śmiało możemy uznać się za specjalistów w tej dziedzinie. Dziś przedstawimy Ci nasze zestawienie Top 3 prezentów na Komunię dedykowanych chłopcom. Wszystkie wyróżnia jedna szczególna cecha – możliwość dowolnej personalizacji.

Pendrive z grawerem na prezent na Komunię

Przenośny pendrive o pojemności 16 GB będzie świetnie wyglądającym i niesamowicie praktycznym gadżetem. Okaże się niezastąpiony w roku szkolnym do przenoszenia danych, może również służyć do przechowywania zdjęć z wakacyjnych wyjazdów. Bambusowa oprawa jest idealna do wykonania precyzyjnego, laserowego graweru. Na obudowie umieścimy imię dziecka pierwszokomunijnego oraz grafikę z dinozaurem. Sięgając po ten gadżet, chłopiec za każdym razem będzie przypominać sobie o osobie, która obdarowała go tak niezwykłym upominkiem.

Skarbonka but piłkarski na prezent na I Komunię

Marzenia tak młodego człowieka zawsze są związane ze sportem. Posrebrzana skarbonka w kształcie buta piłkarskiego to idealny pomysł na prezent komunijny dla chłopca. Pozwoli mu systematycznie odkładać pieniądze na realizacje mniejszych i większych marzeń. Skarbonka prezentuje się niezwykle efektownie  – została posrebrzana oraz polakierowana na wysoki połysk. Subtelny grawer wykonany techniką wyrycia diamentem bezpośrednio na jej powierzchni sprawi, że nabierze dla dziecka wyjątkowego znaczenia. Ta sentymentalna pamiątka przez całe życie będzie przywoływać najcieplejsze wspomnienia z dnia przyjęcia sakramentu.

Pamiątka I Komunii Św. – długopis z grawerem

Nasza ostatnia propozycja to klasyczny i ponadczasowy prezent na Komunię dla chłopca. Elegancki długopis renomowanej marki Parker pochodzi z kolekcji Urban, która odznacza się nowoczesnym wzornictwem. Matowy kolor korpusu w spektakularny sposób kontrastuje z błyszczącymi wykończeniami w złotym kolorze. Wyrafinowany klips w kształcie strzały to charakterystyczny element tej kolekcji, która kierowana jest do młodych osób. Grawer zostanie wykonany w dwóch miejscach – bezpośrednio na długopisie oraz na tabliczce umieszczonej wewnątrz etui. Całość posiada niezwykłe walory estetyczne, ale najwyższa jakość wykonania sprawia, że długopis Parker jest idealny do codziennego użytku.

Coś więcej niż prezent na Komunię

Zapewne trafiłeś tu, bo szukasz pomysłu na wyjątkowy i niepowtarzalny prezent na Komunię dla swojego brata, siostrzeńca czy synka. Nasze wieloletnie doświadczenie mówi, że zawsze warto postawić na upominek z imienną dedykacją. Indywidualny grawer wykonany według Twojego pomysłu zamieni wybrany w prezent w pamiątkę niezwykłej wagi.

Kategorie prezentów