Styl Glamour

Blog » Poradnik prezentowy » Styl Glamour

To zupełnie zrozumiałe, że w ten wielki dzień chcecie się poczuć wyjątkowo. Niejednokrotnie panny młode chcą czuć się i wyglądać w ten dzień jak księżniczki. W takim wypadku styl wesela glamour będzie jak znalazł! Blichtr, przepych i blask – taka okazja nie zgadza się często, więc można zaszaleć. 

Wesele Glamour – cechy charakterystyczne

Jakie miejsce będzie idealne na przyjęcie weselne w takim stylu? Wyśmienite będą pałacyki, czy domy weselne pełne przepychu. Wystrój całej sali weselnej również powinien nawiązywać do stylu glamour. Dekoracje najczęściej utrzymane są w kolorystyce bieli, srebra, różu, fioletu … stosuje się też wyraziste dodatki złociste, i srebrne, a nawet i brokatowe.

Mieniące się kamyczki, diamenciki również są jak najbardziej na miejscu jeżeli chodzi o ten styl. Wskazane są bogate zdobienia stołów. Na bogato! Niech wszystkim oczy rozbłysną z zachwytu. 

 Na przyjęciu nie może zabraknąć dużej ilości świeżych kwiatów- rodzaj uzależniony jest w dużej mierze od sezonu, ale doskonale sprawdzą się bogate kwieciste dekoracje z kwiatów w kolorze różu lub odcieniach bieli. Minimalizm? To nie tutaj! Tu dekoracje weselne są iście królewskie.

Dodatki w stylu glamour

Aranżacja wnętrza w stylu glamour to mieniące się kryształy, srebro, szkło, biżuteryjne dodatki – innymi słowy przepych, blichtr i blask. Również krzesła powinny być bogato zdobione – dekoracje krzeseł weselnych to pole do popisu. Stoły warto udekorować brokatowymi bieżnikami, lub pomiędzy nakryciami w przemyślany sposób porozrzucać kryształki. Dzieła mogą dopełnić mosiężne, eleganckie świeczniki wynurzające się z kaskad kwiatów ozdabiających stół. 

Styl glamour nie ogranicza się tylko do wyboru sukienki i sali weselnej. Mając go na względzie możecie zaplanować wszelkie akcesoria weselne, jak również dekoracje. Na pierwszy ogień mogą pójść zaproszenia  ślubne w pełnym przepychu stylu glamour. Sprawdzą się zaproszenia papierowe ozdobione odpowiednią grafiką, ale dla łaknących czegoś nowego i szczególnie widowiskowego polecamy transparentne zaproszenia z pleksi. Możecie wybrać nie tylko takie ozdobione kwiecistymi grafikami, ale i połyskującymi elementami zgodnymi w bogatym stylem glam. 

Styl Glamour wesele

Na Twoim weselu wszystko może być glamour! Gości można witać w wielkim stylu, pomocne okażą się tu tablice i plakaty powitalne.  Niezwykle przydatny może się też okazać plan stołów – pięknie prezentują się takie nadrukowane na pleksie, ale znakomicie sprawdza się także te w formie plakatów. Dzięki takim informacjom unikniecie problemów organizacyjnych przy zajmowaniu miejsca przez gości. Dopełnieniem takich układów, są numery na stół – one również mogą wpisywać się w styl glamour!

Co jeszcze znakomicie będzie grało z opisywanym stylem? Nawet tak drobny detal jakim są dekoracje na tort weselny mogą być swoistą kropką nad “i”. Gustowny topper na tort nada wypiekowi unikalnego charakteru.

Kategorie prezentów