Spinki do mankietów personalizowane – pomysł na prezent

Blog » Poradnik prezentowy » Spinki do mankietów personalizowane – pomysł na prezent

Każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie elegancki garnitur. Z tym stwierdzeniem nie ma dyskusji, To taki must have męskiej szafy i już. Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach.  Spinki do mankietów to rodzaj dodatku, który całej stylizacji nada niebanalnego charakteru oraz podkreśli klasę mężczyzny który je nosi. Chcemy też podkreślić, że oryginalne spinki do mankietów personalizowane, to genialny pomysł na prezent.

Personalizowane spinki do mankietów

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Twój strój ma ogromne znaczenie. Niby nie szata zdobi człowieka, lecz każdy chce wyglądać schludnie i robić wrażenie. Nietypowe spinki do mankietów z grawerem, to dobry pomysł na biżuteryjny gadżet który sprawdzi się do eleganckich stylizacji.  Spraw radość swojemu ukochanemu i wybierz możliwość wręczenia spinek razem z grawerem. Twoją osobistą dedykację zamieścimy na laminowanej tabliczce, a na samych spinkach wygrawerujemy np. imię. Zestaw spinek znajduje się w welurowym czerwonym pudełeczku.

Drewniane spinki do mankietów

Ostatnim krzykiem mody są spinki do mankietów z drewna. Prezentują się nieszablonowo, dlatego przyciągają spojrzenia. Do tegom zastosowany na nich grawer przykuwa uwagę. Co wygrawerować na takich spinkach? Najczęściej są to inicjały osoby która będzie je nosiła, a czasami coś co się Wam z daną osobą kojarzy. Omawiane spinki wykonane są z wysokiej jakości drewna dębowego, dzięki czemu są bardzo trwałe. Wręczysz je w gustownym, drewnianym etui które również opatrzymy personalizacją – wydrukujemy Twoją dedykację, życzenia – co tylko zechcesz (byleby się zmieściło 😀 )

Co sądzicie o zaprezentowanych wyżej spinkach? Jeżeli mielibyście wybierać na które zdecydowalibyście się? Na srebrne czy dębowe? wiemy, wybór jest trudny. Jeżeli możemy podpowiedzieć, wybierzcie srebrne jeżeli zależy wam na klasyce, a drewniane jeżeli macie do czynienia z niepokornym duchem, kimś kto zawsze robi wszystko po swojemu. Tak czy inaczej – spinki z grawerem fajna sprawa!

Kategorie prezentów