Sekretnik z personalizacją – prezent dla wnuczki

Blog » Poradnik prezentowy » Sekretnik z personalizacją – prezent dla wnuczki

f01

Czasami są takie sytuacje, że chcemy bliskiej osobie podarować coś szczególnego. Nie wiemy co wybrać na prezent dla osoby, na której nam zależy. Wnuczka jest jedną z nich. Patrzyłaś jak z maleństwa staje się dużą dziewczynką, towarzyszyłaś jej w czasie nauki pisania, czytania, odpowiadałaś cierpliwie na wszystkie pytania.  Nagle nadszedł czas, w którym dorosła, a Ty chcesz podarować jej rzecz, która sprawi, że będzie o Tobie pamiętać w każdym miejscu.

Idealnym prezentem dla wnuczki jest bez wątpienia sekretnik na łańcuszku. Łącząc prezent z indywidualną personalizacją , możesz bez problemu zamienić biżuterię w wyjątkową pamiątkę do końca życia.
Tym sposobem Twoja kochana wnuczka otrzyma rzecz, która już na zawsze będzie jej o Tobie przypominać. Wiedz, że to właśnie prezenty od serca potrafią być najwspanialszą niespodzianką.

Oferowany sekretnik jest w kształcie serca. Został wykonany ze srebra próby 925. W środku sekretnika znajduje się rant, który umożliwia włożenie zdjęcia. Do produktu dołączony jest łańcuszek typu żmijka, jego długość to 50 cm. Sekretnik zapakujemy w eleganckie welurowe pudełko, dzięki temu całość nabierze wykwintnego wyglądu. Zamień całość w niepowtarzalną niespodziankę i dołącz do podarunku jego pełną personalizację. Zdecyduj się na grawerowanie sekretnika w dowolny sposób. Grawer wykonamy techniką wyrycia napisu diamentowym rylcem bezpośrednio na przedniej części sekretnika. Możesz wygrawerować symboliczną datę, imię lub dowolny tekst.
Zaskocz ukochaną wnuczkę wyjątkowym prezenty i spraw jej wielka radość osobistą biżuterią.

Kategorie prezentów