Przypinki i kotyliony

Blog » Poradnik prezentowy » Przypinki i kotyliony

Organizujecie ślub oraz przyjęcie weselne więc z pewnością macie wiele na głowie. Sala, menu, tort, zespół muzyczny… ach, tyle tego! Ślub i wesele należą do jednych z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka – nikt chyba nie będzie się sprzeczać. Z tego też względu warto zadbać o to, aby te wyjątkowe uroczystości pozostały na długo w pamięci, nie tylko głównych zainteresowanych czyli pary młodej, ale też zaproszonych gości dla których właściwie organizuje się całe to piękne przyjęcie ślubne. Warto ich zaskoczyć. Nawet coś drobnego, zrobionego z pomysłem sprawi Twoim bliskim mnóstwo radości! Nie trzeba wcale wydawać fortuny, aby uzyskać efekt wow. Przypinki i kotyliony weselne będą strzałem w dziesiątkęTo nie tylko sposób na wywołanie uśmiechów na twarzach zgromadzonych osób , ale i przypinka to ciekawy pomysł na drobną pamiątkę z przyjęcia weselnego. Tego typu sympatyczne odznaczenia zdecydowanie wyróżniają się spośród dzieciątek zbliżonych produktów.

Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Dostępne są zarówno w wersji klasycznej, jak również eleganckiej, zabawnej czy nieszablonowej.

Kotyliony i przypinki dla gości weselnych – ślubne pamiątki z klasą, też dla rodziców

Dzięki kotylionom od razy wprowadzisz bliskich w odświętny nastrój. Dekoracyjne kotyliony są dostępne są w wielu kolorach i wpisują się w klasyczną stylistykę weselną. Z kolei przypinki z nadrukami są bardziej nowoczesne. Możecie wybrać przypinki dla rodziców dumnie głoszące np. „Mama panny młodej”, lub analogicznie oznaczyć najlepszą świadkową. Na powierzchni przypinki może znajdować się nazwa funkcji pełnionej przez daną osobę na weselu.Możecie też postawić na przypinki, z możliwością wpisania imion, co pozwoli ludziom sprawniej zawierać nowe znajomości w trakcie trwania przyjęcia. Wystarczy rzut oka na pins czyli na plakietkę, aby poznać imię danej osoby i nie musieć pytać kim jest dla młodej pary – cudownie proste, a jednocześnie efektowne, prawda? Ten typ odznaczenia ma jeszcze jedną praktyczną funkcję. Warto zdecydować się na nie, gdy zabawa odbywa się w dużym domu weselnym, gdzie jednocześnie może odbywać się kilka różnych przyjęć – dzięki temu łatwiej oznaczysz swoich gości i nie zgubią się w labiryncie sal. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, chętnie opowiemy więcej o produkcie. Zapraszamy na zakupy. Gwarantujemy wysoką jakość produktu, a dostawa będzie jak najszybsza.

Kotyliony i przypinki dla gości na weselu

Niekiedy takie przypinki czekają na swoich odbiorców przy winietkach- pod warunkiem, że zaplanowaliście dokładnie kto gdzie siedzi i układ stołów widoczny jest na tablicy przed wejściem. Można je wręczyć gościom w dniu ślubu przy wejściu na salę lub razem z zaproszeniami ślubnymi. Kolejnym wariantem wręczania tych gadżetów jest dołączenie przypinek do upominków wręczanych gościom weselnym – wiele zależy od waszej wizji, jak i od tego co jest na przypinkach. Przypinki mogą być stricte pamiątkowe – zawierać imiona młodych i datę ślubu. Wybór należy do was. Zapewniamy, że zakupy u nas to sama przyjemność Jesteśmy dumni z naszej obsługi i możemy się pochwali, że dostawa odbywa się lotem błyskawicy.

Dbamy o to, aby było w czym wybierać. Na przypince mogą znajdować się najróżniejsze wzory i napisy. Kotyliony weselne dostępne są w wersji uniwersalnej , jak również spersonalizowanej, zawierającej imiona gości. Warto świętować we wspólnym gronie – razem.

Kategorie prezentów