Propozycja na prezent na 50 urodziny taty!

Blog » Poradnik prezentowy » Propozycja na prezent na 50 urodziny taty!

Okrągłe urodziny zawsze są bardzo znaczące. Szczególnie 50 urodziny są okazją do zorganizowania wielkiego przyjęcia, wszak to już pół wieku! Tym bardziej jeśli obchodzi je Twój kochany tata!

Jaki prezent dla taty na urodziny wybrać, gdy wkrótce stuknie mu 50 tka?

Co kupić tacie na 50 urodziny

Okrągła liczba na torcie lub 50 świeczek wbitych w jego sam środek to jeden z najważniejszych elementów urodzinowego przyjęcia. Nie zapomnijmy jednak o prezencie urodzinowym. Czy już wiesz co podarować tacie z okazji 50 urodzin? My wiemy w jaki sposób wybrać niespodziankę, która zaskoczy i wywołała dużo radości. Poznajcie nasze propozycje.

Szklanki z grawerem – zestaw do whisky dla taty

Twój tata lubi czasem rozsiąść się wygodnie, aby delektować się smakiem przedniej whisky? W takim razie możesz podarować mu zestaw szklanek do whisky. Na każdej szklance umieścimy napis, że te szklanki należą do certyfikowanego konesera whisky + jego imię.  Całość zamkniemy w wyściełanej siankiem skrzynce, na której wieczku również zamieścimy grawer. Polecamy również bardzo gustowne karafki z grawerem.

Prezent dla ojca na 50 urodziny

Twój tata jest piwoszem, ale kufli różnego rodzaju ma już pod dostatkiem? W takim razie może nosidło na piwo, aby móc przenosić chmielowy napój z prawdziwą klasą? Drewniana skrzynka na piwo prezentuje się fantastycznie. Wszak naturalne drewno ma w sobie to coś. Do tego aby nadać prezentowi dla 50-cio latka charakteru, naniesiemy grawer. Zapełnij skrzynkę fajnym piwem craftowym, a z pewnością zrobi to na adresacie prezentu ogromne wrażenie.

Zestaw do golenia z personalizacją dla taty na 50 urodziny

A może klasyczny zestaw do golenia, aby trzymać zarost w ryzach? Zestaw zawiera stojak, pędzel, miseczkę oraz golarkę. Na miseczce zamieścimy Twoją dedykację – możecie tam zamieścić, że to prezent na 50 urodziny taty i dodać do tego datę. Precyzyjnie i elegancko to wygrawerujemy. Taki zestaw prezentowy dla niego sprawdzi się znakomicie.

Znaleźliście tutaj coś, co chcielibyście podarować swojemu ojcu na 50 urodziny?

Kategorie prezentów