Prezent na pożegnanie kolegi z pracy

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na pożegnanie kolegi z pracy

Jeżeli Twój znajomy odchodzi na emeryturę bądź zmienia pracę po wielu latach współpracy zdecydowanie należą mu się podziękowania! Warto z tej okazji zorganizować małe przyjęcie i podarować mu prezent z okazji przejścia na emeryturę. Decydując się na niespodziankę na przyszłego emeryta warto zastanowić się nad wyborem tego jedynego w swoim rodzaju upominku, który dla Twojego znajomego będzie pamiątką na długie lata. Dziś przedstawimy Ci top prezenty dla kolegi z pracy, które w naszym sklepie są w pełni spersonalizowane! To znakomity pomysł dla wszystkich tych, którzy pragną nietuzinkowych niespodzianek.

Prezent o osobistym charakterze – kompas z grawerem

Prezenty na emeryturę możemy podzielić na dwie kategorie: praktyczne i te pamiątkowe. Z jednej strony będą przypominać o miło spędzonych chwilach z pracy, ale jednocześnie znajdą swoje zastosowanie w wielu dziedzinach życia codziennego. W zależności od zainteresowań danej osoby prezent na odejście z pracy może być bardzo różnorodny. 

Jeżeli Tobie i Twoim znajomym zależy na pamiątkowym podarunku warto zwrócić uwagę na kompas z grawerem w szkatułce, który codziennie będzie mu towarzyszył w podróży po największych zakamarkach tego świata. To symbol rozpoczęcia nowego etapu w życiu oraz wskazówka, by zawsze podążać w dobrą stronę. Wykonany z mosiądzu kompas umieszczony w eleganckim pudełku z drewna to doskonały pomysł na prezent na pożegnanie kolegi z pracy. Ponadto wygrawerowane np. inicjały oraz specjalne życzenia na pudełku będą miłą pamiątką po wspólnie spędzonych latach. Tak skomponowany prezent na zakończenie pracy sprawi mu ogromną radość. Co więcej będzie ciekawym elementem wystroju wnętrza lub może posłużyć jako brelok.

Beczka z grawerem jako prezent dla kolegi z pracy

Zmiana pracy czy przejście na emeryturę to rozpoczęcie zupełnie nowego, wyjątkowego etapu w życiu. Emerytura pozwala na realizację marzeń, na jakie dotąd brakowało czasu. Z kolei nowe stanowisko w innej firmie łączy się z możliwością rozwoju i często zmianami na lepsze. Warto podziękować koledze za lata współpracy i przekazać najlepsze życzenia wręczając prezent na odejście z pracy

Zastanawiając się, co mogłoby wywołać radość kolegi, a co jednocześnie będzie doskonałą pamiątką na lata warto wziąć pod uwagę upominek praktyczny z możliwością graweru. Świetnie więc sprawdzi się beczka na alkohol z dedykacją na emeryturę. Solidnie wykonana, mieści w sobie aż 2 litry alkoholu, a mosiężny kranik dodaje niesamowitego uroku. Będzie to wspaniały prezent na pożegnanie z pracy dla mężczyzny! Nie tylko umili beztroskie dni, ale grawer z dedykacją sprawi, że bez wątpienia będzie to prezenty niepowtarzalny.

Elegancki prezent na odejście z pracy

Zależy Ci na równie praktycznym pomyśle na prezent na pożegnanie kolegi z pracy? Uważasz, że powinno to być coś klasycznego, ponadczasowego, co będzie funkcjonalne na co dzień? Karafka z grawerem i szklankami w skrzynce, którą możecie napełnić dowolnym trunkiem już sama spełni doskonale swoje zadanie. Wykonana z wysokiej jakości szkła będzie zawsze przypominała obdarowanej osobie, jaki prezent na pożegnanie z pracy sprawili mu koledzy i koleżanki. Będzie wspaniale prezentować się na honorowym miejscu w salonie lub gabinecie. Umieszczony na karafce grawer ze specjalną dedykacją od kolegów z pracy umili niejeden wieczór przywołując wiele miłych wspomnień. Dołączone do karafki szklanki z tym samym motywem przewodnim tworzą doskonały zestaw. Całość zapakowana w klasyczną, drewnianą skrzynkę dopełnia wyjątkowy prezent na odejście z pracy.

Prezent dla kolegi z pracy na pożegnanie – statuetka z dedykacją

Twój dobry kolega po wielu latach wspólnej pracy odchodzi na emeryturę, a Ty zastanawiasz się, co kupić na odejście z pracy?Jako symboliczny podarunek na pożegnanie kolegi sprawdzi się szklana statuetka z dedykacją na emeryturę. Pełna personalizacja umieszczona na statuetce podkreśli przez lata budowaną pozycję, wyrazi wdzięczność za współpracę i wiele wspólnie spędzonych lat. Z pewnością będzie to oryginalny prezent pożegnalny dla kolegi z pracy – podkreśli jego styl, w doskonały sposób pozwoli zakończyć pewien etap życia, a przede wszystkim będzie wspaniałą pamiątką! Statuetka została wykonana ze szkła i znajduje się na metalowej podstawce – całość prezentuje się klasycznie, minimalistycznie i jednocześnie elegancko. Dzięki temu Twój prezent na odejście z pracy znajdzie honorowe miejsce w domu Twojego kolegi.

Witaj przygodo życia!

Nasze prezenty na pożegnanie kolegi możesz w dowolny sposób spersonalizować. Mogą to być podziękowania, życzenia, czy też zabawny tekst bądź powiedzonko, którego kolega często używał. Jako pamiątkowy prezent na zakończenie pracy polecamy każdą z wyżej wymienionych pozycji.  Z życzeniami będzie stanowić doskonałe uwiecznienie wieloletniej pracy w zespole. Bogaty asortyment pozwoli Wam na dobór odpowiedniego prezentu z pełną personalizacją! Zapoznaj się z całą ofertą i wybierz prezent idealny! Z pewnością wywołasz ogromną radość kolegi i wręczysz mu pamiątkę na długie lata.

Kategorie prezentów