Prezenty na bierzmowanie z grawerem dedykacji

Blog » Poradnik prezentowy » Prezenty na bierzmowanie z grawerem dedykacji

Prezenty na bierzmowanie z Twoim grawerem dedykacji

Bierzmowanie nazywane także sakramentem dojrzałości jest jednym z tych obowiązkowych w życiu chrześcijan. Bez niego nie mamy możliwości przyjęcia jednego z dwóch kolejnych jakimi jest małżeństwo oraz kapłaństwo. Czyni to ten dzień wyjątkowo ważnym dla bierzmowanego, na taki dzień warto przygotować równie wyjątkowy prezent. Czy to dla mężczyzny czy kobiety w naszym sklepie każdy znajdzie prezent, który mu się spodoba. Spośród naszej wielkiej gamy wyboru zaprezentuję poniżej kilka z najlepszych możliwości, prezenty te będą z pewnością jedynymi w swoim rodzaju, dzięki indywidualnej dedykacji, którą wykonamy dla ciebie na upominkach. Od albumów na zdjęcia w drewnie, po szklane statuetki z pozłacanym grawerem, prezenty od nas są niepowtarzalne i z pewnością zrobią ogromne wrażenie na każdym.

Ekskluzywny album w drewnie z grawerem dedykacji

Tradycyjny album na zdjęcia doskonale sprawdzi się jako prezent z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania. Okładka została wykonana ze sklejki a jej grubość wynosi 6mm, jej zewnętrzna część pokryta została potrójną warstwą lakieru co delikatnie zabezpiecza podarunek, a także sprawia, że album prezentuje się jeszcze lepiej. Całość doskonale uzupełniają ozdobne zawiasy w kolorze złotym które zostały połączone z okładką nitami. Na produkcie znajduje się ozdobny wzór wraz z tekstem Pamiątka Bierzmowania, bezpośrednio obok umieścimy dedykację od klienta, którą dzięki najnowszym technologicznie maszynom wygrawerujemy laserem. Gwarantujemy że grawer będzie bardzo dokładny i trwały. Elegancki i stylowy prezent w którym obdarowany z chęcią umieści ulubione fotografie.

Złoty łańcuszek z grawerem dedykacji

Mam przyjemność zaprezentować państwu złoty łańcuszek. Elegancki i stylowy, który doskonale ozdobi szyję każdej kobiety. Złoto próby 585 posiada potwierdzoną autentyczność przez urząd probierczy. Łańcuszek odznacza się bardzo starannym wykończeniem, jego długość wynosi 50cm.  Biżuteria zostanie zapakowana do ozdobnego kwadratowego pudełeczka w kolorze brązowym. Od wewnętrznej strony jego wieczka umieścimy laminowaną tabliczkę, na niej znajdować się będzie ozdobny wzór wraz z imieniem i datą spersonalizowaną przez klienta. Śliczny podarunek z osobistym charakterem w formie biżuterii to doskonały pomysł na prezent z tak doniosłej okazji.

Srebrny krzyżyk na łańcuszku z Twoją dedykacją dla bierzmowanego

Kolejne miejsce na liście naszych propozycji będzie zajmować śliczny krzyżyk na łańcuszku. Autentyczność potwierdza wybita na nim próba srebra 925. To doskonały pomysł na prezent dla młodej kobiety jak i mężczyzny. Biżuteria pakowana jest w ozdobne welurowe pudełeczko w kolorze czerwonym, w środku wyłożone jest delikatnym materiałem. Umieścimy Twoją dedykację na tabliczce, po wewnętrznej stronie wieczka. Tak przygotowany prezent z pewnością będzie oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.

Szklana statuetka z pozłacanym grawerem pamiątka Bierzmowania

Ostatnią z naszych propozycji będzie statuetka. Uformowana została na kształt serca, a jej krawędzie ładnie ścięto co daje efekt ramki podkreślającej niesamowity wygląd trofeum. Bezpośrednio na powierzchni statuetki umieszczony zostanie grawer spersonalizowany przez klienta, obok znajdować się będzie już wcześniej umieszczony wzór ozdobny. Gotowy do wręczenia prezent otrzymasz w granatowym etui wyłożonym atłasem. Statuetka idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, a osobisty charakter nadany poprzez personalizację nada jej wyjątkowego znaczenia. Wyjątkowa pamiątka Bierzmowania która zapadnie w pamięć na długi czas.

Kategorie prezentów