Prezenty dla obcokrajowców

Blog » Poradnik prezentowy » Prezenty dla obcokrajowców

Chyba wielu z nas boryka się z pytaniem : jaki prezent wręczyć jako pamiątkę z pobytu w Polsce? Znajomi czy rodzina odwiedzą Cie w tym roku podczas wakacji? Koniecznie zastanów się co im podarować. Polska tradycja zobowiązuje nas do ugoszczenia przyjezdnych jak najlepiej. Goście zwiedzają nasze piękne miasta, wsie kosztują naszych dań, a co później? Później przychodzi czas pożegnania i moment wręczenia upominku z polski! Jaki wybrać najlepszy?
obc5

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na wielkość przedmiotu, nie może on być za duży aby nie komplikował podróży. Po drugie warto aby był związany z naszą kulturą, barwami narodowymi czy najważniejszymi symbolami.

Na zdrowie!
Pierwsza propozycja na prezent dla obcokrajowca to kubek z wspólnym zdjęciem z wakacji. Kolory nawiązują do barw polski, a zamieszczona na kubeczku personalizacja zawsze będzie przypominać o wczasach w naszym kraju przy piciu herbaty czy kawy!
OBC2

Biżuteria!
Kolejna propozycja to biżuteria z bursztynem!
To propozycja przez wszystkim dla kobiet. Tradycyjna biżuteria z polskim bursztynem będzie świetnym dodatkiem do stroju.

OBC4

Dobre bo polskie!
Solidne szkło z Krosna znane jest na całym świecie! Dlatego karafka czy kufel z personalizacją dla koneserów wszelkich trunków doskonale się sprawdzi.

OBC1

Znalezienie prezentu dla kogoś kto się od nas bardzo różni nie jest łatwe, jednak jeśli chcemy, aby podarunek w szczególny sposób nawiązywał do naszego kraju wystarczy, że dobierzemy odpowiednią personalizację i zadowolenie gwarantowane!

Kategorie prezentów