Prezenty dla gości weselnych

Blog » Poradnik prezentowy » Prezenty dla gości weselnych

Wasi weselni goście! Wasza rodzina, przyjaciele i najbliżsi koledzy z którymi chcecie się podzielić Waszym szczęściem i wspólnie świętować. To w dużej mierze dla nich to wszystko. Chcecie, aby bawili się dobrze, czuli wyśmienicie, jak również byli pod wrażeniem tego jak mile zostali ugoszczeni. Jak dobrze, że są z Wami w tym ważnym dniu! W tym dziale czeka na was wszystko dla gości weselnych.

Księga gości weselnych na zamówienie – personalizowana

Niby dla gości, ale tak naprawdę dla was. To bardzo miłe, gdy goście wpisują się w księgę gości, składając życzenia – jest to później wyjątkowa pamiątka ślubu na długie lata. Tym bardziej, że dostępnych jest naprawdę wiele rodzajów ksiąg gości. Najbardziej klasyczne są księgi gości w kształcie książki – oprawa ich może być wykonana z grubego kartonu obłożonego płótnem, z ekoskóry. Dużą uwagę przyciąga drewniana księga gości, w solidnej oprawie ze sklejki drewnianej. Na okładce nadrukujemy lub wygrawerujemy dedykację, Wasze imiona i datę ślubu aby była to pamiątka ślubu jedyna na całym świecie. Coraz większą popularnością cieszą się księgi gości w formie niestandardowej – np. drewnianych serduszek nakładanych na stojak lub wrzucanych do skrzyni z przezroczystą ścianką, w której można umieścić też zdjęcie młodej pary. Zadbaj aby wyjątkowa księga gości weselna była elementem waszej uroczystości. 

Oryginalne zaproszenia na ślub – drewniane i z pleksy

Warto przyłożyć szczególną uwagę do zaproszeń. Zależy wam, aby wyjątkowe zaproszenia dopełniły wyjątkowego wizerunku całości przyjęcia. Na pewno chcecie nimi zaskoczyć waszych gości… Jeżeli wasze zaproszenia ślubne będą oryginalne, to jest spora szansa, że wiele z tych osób postanowić je sobie zachować na pamiątkę.  Najpopularniejsze są oczywiście zaproszenia papierowe – do dyspozycji macie piękne wzory i grafiki. Jeżeli chcecie jednak postawić na coś naprawdę ekstra zobaczcie zaproszenia na ślub drewniane. Dzięki grawerowi lub wyrazistym kolorowym nadrukom prezentują się one naprawdę imponująco. Podobnie sprawa się ma jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne z pleksi. Stanowią kwintesencję elegancji i innowacyjności.

Przypinki i kotyliony dla gości

Kotyliony to element oznaczania gości weselnych… ich nowszą wersją są przypinki tzw pinsy. Możesz znaleźć tutaj przypinki o różnych nadrukach – za pomocą niektórych z nich możesz oznaczyć świadkową, świadka, rodziców państwa młodych etc.

Upominki dla dzieci na wesele – bańki mydlane na ślub

Dzieciaki są szczególnym rodzajem gości! Należy im zapewnić atrakcje, aby i dla nich było to wydarzenie pełne frajdy. Wręczając upominki dla przybyłych gości nie zapominajcie o dzieciakach! Przyszykujcie dla nich coś ciekawego. Dobrze sprawdzą się małe paczuszki słodkości, jak też zestaw baniek mydlanych. Dzieciaki kochają bańki. Do tego, transparentne bańki mydlane wspaniale wychodzą na zdjęciach nadając im bajkowego klimatu.

Pomysły na upominki dla gości weselnych

Warto podziękować gościom za przybycie i uczestnictwo w tym pięknym dniu. Dlatego też, dbając o ich dobry nastrój i pozytywne wspomnienia warto ich czymś obdarować. Znajdziecie u nas sympatyczne pomysły na upominki dla gości weselnych – z nadrukiem waszych imion i daty ślubu aby stanowiły przemiłą pamiątkę spotkania w tak zacnym gronie.

Podziękowania dla gości weselnych

Czymże byłoby wesele gdyby nie zaproszeni goście? W ogóle nie byłoby wesela. Goście zjawiają się zaszczycając Was swoją obecnością, przynosząc podarki na nową drogę życia – warto okazać im wdzięczność za przybycie za pomocą drobnych podziękowań. Znajdziesz u nas godne uwagi podziękowania dla gości na wesele – z personalizacją , która sprawi, że Twoi goście poczują się wyjątkowo, a Wy mile zapiszecie się w ich pamięci.

Kategorie prezentów