Prezenty dla bliźniaków

Blog » Poradnik prezentowy » Prezenty dla bliźniaków

Chrzest święty to wyjątkowa okazja dla całej rodziny, która zbiera się razem. Jak wygląda ceremonia Chrzcin, gdy do kościoła przychodzimy nie z jednym, a z dwojgiem dzieci? Dziś poznasz, jakie są nasze propozycje na prezenty na Chrzciny dla bliźniaków. Dowiesz się również, co sprawdzi się jako prezent na urodziny na bliźniaków. Sprawdź nasze propozycje!

Pomysłowe prezenty na chrzciny

Prezent na Chrzest święty to nie powinien być tylko zwykłą pamiątką, lecz również symbolizować radość z przyłączenia się do grona chrześcijan. To szczególnie wesoły dzień, który musi cieszyć każdą osobę. Dziecko jako nowy członek wspólnoty chrześcijańskiej w miarę możliwości również powinien odczuć radość tego dnia. To właśnie prezenty potrafią rozweselić maluchów, a bliźniaki to podwójna radość.

Skarbonka na prezent dla dziecka

Skarbonkę posiada chyba każde dziecko. I Ty możesz podarować maluchom taką skarbonkę, która będzie idealnie pasować do charakteru ceremonii Chrztu świętego lub urodzin. Grawer, który zostanie umieszczony bezpośrednio na produkcie będzie wyjątkowym dodatkiem. Treść Twojej dedykacji jest całkowicie dowolna. Postaw na oryginalną dedykację. Może to być kilka słów prosto z serca lub wierszyk, który pomoże przekazać najpiękniejsze życzenia. Taki prezent będzie pamiątką na całe życie. Maluszki powrócą do upominków po latach, a te wciąż będą mieć dla nich ogromną wartość sentymentalną.

Prezenty z pampersów na urodziny i inne okazje

Drugą propozycją jest kompozycja niezbędników, które służą na co dzień w czasie zabawy i pielęgnacji z dziećmi. Ręcznie robiony tort z ubranek, dodatków i kolorowych dekoracji oraz misiem na samej górze zauroczy każdą osobę. Budowla składa się z pieluch firmy Pampers, kocyka, maskotki, a także skarpetek. Haft zostanie umieszczony bezpośrednio na kocyku. Praktyczne prezenty tego rodzaju to strzał w dziesiątkę. Szczególnie w sytuacji, gdy rodzice mają w domu podwójne szczęście. Wręczając upominek z pampersów masz pewność, że zostanie wykorzystany i nie pójdzie w kąt. Pamiątkowe kocyki z imionami będą towarzyszyć dzieciom przez całe dzieciństwo.

Album na zdjęcia na prezent dla dziecka – zatrzymaj wspomnienia

W czasie ceremonii Chrztu świętego, jak również na przyjęciu w domu czy świętując inne ważne momenty w życiu dzieci się mnóstwo zdjęć. Każdy chce uwiecznić najdrobniejszy moment z tego dnia. Idąc za tym śladem, mamy jeden z najciekawszych pomysłów na prezent, którym jest album dla dziecka. Możliwość umieszczenia indywidualnego graweru bezpośrednio na albumie, sprawi, że to właśnie wybrane przez Ciebie dzieci otrzymają ponadczasową pamiątkę. Nie tylko ze względu na to, że w albumie zamieścisz zdjęcia z dnia Chrztu świętego, lecz również dlatego, że grawer zatrzyma w czasie słowa życzeń. Na zawsze już Twoja dedykacja płynąca prosto z serca zostanie uwieczniona na albumie, który będzie częścią wspomnień.

Prezenty na Chrzciny dla bliźniaków nie muszą być takie same jak inne. Odejdź od nudnych standardów i wybierz oryginalność. Ceń to, co ulotne i ciężko zatrzymać na dłuższą chwilę.

Kategorie prezentów