Prezent od maturzystów – wybierz upominek dla wychowawcy z KLASĄ!

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent od maturzystów – wybierz upominek dla wychowawcy z KLASĄ!

Wielkimi krokami zbliża się matura. Dla wielu uczniów szkoły średniej jest to bardzo ważny moment, ale również dla ich wychowawców. Nauczyciele, którzy wzięli ich pod opiekę teraz będą musieli się z nimi pożegnać. Będzie to bardzo ważny dzień, na który warto przygotować wyjątkowy prezent, który sprawi, że całą klasą pozostaniecie w pamięci swojego wychowawcy już na zawsze. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku to poniżej znajdziecie wspaniałe inspiracje upominkowe, dzięki którym pożegnanie z Waszymi wychowawcami będzie pełne wzruszenia i wdzięczności.

Obraz Nauczyciel w oszklonej ramie z dedykowanym nadrukiem

Pierwszą z naszych propozycji jest spersonalizowany obraz na płótnie, który dzięki zamieszczonej dedykacji stanie się wspaniałą pamiątką od całej klasy. Druk zostanie wykonany na wysokiej jakości płótnie, przy wykorzystaniu najnowszych technologicznie maszyn, co gwarantuje trwałość i wysoką jakość wykonania. Uniwersalny rozmiar umożliwia powieszenie go gdziekolwiek na ścianie, aby Wasz nauczyciel mógł codziennie rano spojrzeć na ten wspaniały prezent, który z pewnością zainspiruję go do dalszej pracy nad wychowaniem kolejnych pokoleń. Połączenie bieli i czerni sprawia, że obraz z pewnością przypadnie do gustu każdemu i wspaniale ozdobi każde wnętrze. Dzięki zamieszczonej na nim dedykacji prezent dla nauczyciela stanie się pamiątką na wiele lat, a sam obdarowany będzie Was wspominać z uśmiechem na twarzy.

Szklana statuetka serce z grawerem dedykacji na prezent dla nauczyciela na koniec roku

Jeśli chcecie wyrazić swoje podziękowanie za trud, jaki wychowawca włożył w Wasze wychowanie, to prezentowana przez nas szklana statuetka w kształcie serca będzie strzałem w dziesiątkę. Jest ona wykonana w całości z najwyższej jakości szkła wyprodukowanego w Polsce. Bezpośrednio na produkcie pod ozdobnym wzorem z dedykacją umieściliśmy cudowny cytat. Wystarczy, że podasz nam imię i nazwisko wychowawcy oraz swój podpis i datę, a my w postaci pozłacanego graweru umieścimy je na prezencie dla nauczyciela. Będzie to wspaniały prezent dla nauczyciela z charakterem podziękowania, który już zawsze będzie przywoływać same miłe wspomnienia.

Długopis w drewnianym etui z personalizacją na prezent dla nauczyciela

Ostatnia z naszych propozycji to upominek, który towarzyszył będzie Waszemu nauczycielowi każdego dnia. Elegancki i niezwykle trwały długopis z grawerem renomowanej marki Parker bez wątpienia stanie się niezastąpiony podczas pracy. Bezpośrednio na jego powierzchni, jak i na tabliczce wewnątrz drewnianego etui, umieścimy pełną personalizację oraz wzruszającą dedykację. Od tego momentu za każdym razem, kiedy Wasz wychowawca będzie sięgać po swój ulubiony długopis, będzie wracał pamięcią do swojej ulubionej klasy.

Za opiekę, nauczanie i wychowanie

Praca nauczyciela jest niezwykle ważna. To oni kreują nowe pokolenia, które są przyszłością dla wielu z nas. Warto podziękować im za trud i zaangażowanie włożone w inspirowanie młodych umysłów. W podziękowaniu za wieloletnią służbę sprawdzą się spersonalizowane prezenty dla nauczyciela, których dedykacja sprawi, że będą jedynymi w swoim rodzaju pamiątkami po wsze czasy.

Kategorie prezentów