Prezent na wieczór panieński – co wybrać?

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na wieczór panieński – co wybrać?

Twoja przyjaciółka już za niedługo zmieni swój stan cywilny? Uroczystości weselne zawsze poprzedza oczywiście wieczór panieński! Spraw, aby to była najbardziej szalona noc w życiu przyszłej panny młodej! Zwyczaj wieczoru panieńskiego sięga zamierzchłych czasów – była to noc tak zwanych „rozplecin”. Starosta weselny zjawiał się w domu przyszłej żony, i wraz z druhnami rozplątywał długi warkocz kobiety. Miało to symbolizować zgodę na oddanie dziewczyny innemu mężczyźnie. Teraz wieczory panieńskie wyglądają zupełnie inaczej, często towarzyszą im tańce oraz napoje wyskokowe. Odpowiedni klimat tej nocy jest niezmiernie ważny, dlatego jako przyjaciółka, czy siostra przyszłej panny młodej zadbaj o odpowiednią atmosferę. Z całą pewnością obowiązkową pozycją na liście jest prezent na wieczór panieński. Zastanawiasz się co kupić na wieczór panieński koleżance? Bez obaw, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy Ci niezwykłe upominki, które zdecydowanie uświetnią wcześniej wspomnianą noc. Każdą z wybranych przez nas niespodzianek możesz spersonalizować, tak aby były czymś niezwykłym, a więc obdarowana osoba bez wątpienia nie zapomni od kogo dostała tak oryginalne prezenty na wieczór panieński.

Niezbędnik przyszłej Panny Młodej

Każda kobieta, która wychodzi za mąż potrzebuje właśnie takiego upominku. Personalizowana skrzynka z przegródkami będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominek na wieczór panieński. W każdej z przegródek umieszczona jest drewniana elipsa z przykładowymi napisami Coś niebieskiego czy Na odwagę. Napisy możesz zmienić w dowolny dla Ciebie sposób. To Ty decydujesz, jakie gadżety na wieczór panieński podarujesz bliskiej Ci osobie! Na wieku kuferka będzie umieszczone imię kobiety, a na jego wewnętrznej stronie serdeczne życzenia. Skorzystaj z możliwości podarowania skrzynki z grawerem, która znakomicie sprawdzi się jako prezent na panieński od świadkowej.

Prezent na wieczór panieński dla fanki whisky

Każde z wyrobów szklarskich dostępnych u nas możesz oczywiście dowolnie spersonalizować. Tak jest również i tym razem! Szklana karafka z grawerem, którą otrzymasz w drewnianej skrzynce zachwyca swoim pięknem, jako elegancki prezent na wieczór panieński. Odpowiedni grawer przeistoczy całość w bezkonkurencyjny prezent na wieczór panieński. Wnętrze skrzynki wyłożone jest czerwonym atłasem, doskonale podkreślającym ekskluzywny styl upominku. Na zdobnej karafce również możesz zamieścić grawer – dowolne imię oraz datę niezapomnianej nocy. Bez wątpienia przyszła panna młoda doceni tak gustowny pomysł na prezent na panieński.

Z zamiłowania do wina

Praktyczny prezent na wieczór panieński wcale nie musi być nudny – wystarczy, że dodasz mu pełną personalizację! Właśnie taki jest nasz upominek na panieński. Takie połączenie gwarantuje skrzynka na wino z grawerem i kieliszkami. Na drewnianym wieku możemy dostrzec motywujący napis w zabawnym stylu. Nad nim zamieścimy imię obdarowywanej kobiety, tak aby przedmiot stanowił dla niej śmieszny prezent na wieczór panieński. Na kieliszkach widzimy urocze ilustracje koron. Wewnątrz skrzynki jest miejsce na oba kieliszki i jedną butelkę wina. Upominek będzie doskonale symbolizował tę niezapomnianą noc pełną wrażeń.

Prezent na wieczór panieński z personalizacją

Zaskocz przyszłą pannę młodą i umil jej ostatni wieczór wolności proponowanym przez nas upominkiem. Wybierz coś dostosowanego do upodobań bliskiej Ci kobiety, a bez wątpienia zachwyci się Twoim pomysłem na prezent na wieczór panieński! Zdecyduj się na upominek dla niej, który będzie jedyną w swoim rodzaju pamiątką tej niezapomnianej nocy!

Kategorie prezentów