Prezenty na szczęście – biżuteria damska koniczynka

Blog » Poradnik prezentowy » Prezenty na szczęście – biżuteria damska koniczynka

20 marca będziemy obchodzić Dzień Szczęścia… to natchnęło nas aby stworzyć wpis w którym zajmiemy się tematem jakie prezenty na szczęście można podarować bliskiej osobie.  Oczywiście symbolika ma tutaj duże znaczenie, a jednym  z najpopularniejszych symboli szczęścia jest czterolistna koniczynka.

Złota koniczynka na łańcuszku jako upominek na szczęście

Złota biżuteria z grawerem to fantastyczny pomysł na prezent dla kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczy i chcesz podarować coś naprawdę wyjątkowego. Zawieszka w kształcie czterolistnej koniczynki, wykonana jest z największą dbałością o każdy detal. Co więcej, możliwość wygrawerowania inicjałów na zawieszce sprawi, że podarunek zrobi tym większe wrażenie na obdarowanej. Całość zapakowana jest w gustowne pudełeczko, wewnątrz którego na tabliczce umieścimy bardziej rozbudowaną dedykację.

Komplet złotej biżuterii z wisiorkiem w kształcie koniczynki przyniesie szczęście i sprawi radość każdej osobie. Splot łańcuszka wykonany o wzorze figaro, zagwarantuje solidność w użytkowaniu jak również elegancki wygląd. Możliwość graweru zagwarantuje, że Twój upominek będzie cechowała wyjątkowa gracja oraz osobisty charakter. Grawerowanie możemy wykonać bezpośrednio na wisiorku, jak również na laminowanej tabliczce, którą umieścimy wewnątrz brązowego pudełka. Całość wywoła ogromne wrażenie. Teraz możesz mieć pewność, że szczęście nie opuści bliskiej osoby, a będzie towarzyszyć jej każdego dnia.

Prezent na szczęście – Komplet biżuterii Koniczynka

Szukasz czegoś równie pięknego, ale w wersji bardziej, nazwijmy to, budżetowej? Sprawdźcie ten komplet biżuterii w zachwycającym kolorze. Naszyjnik jest w towarzystwie pasujących doń kolczyków na sztyfcie. Dedykacja umieszczona na wnętrzu opakowania jubilerskiego dzieła.

Prezent na szczęście – naszyjnik ze srebrną koniczynką

Powyższe propozycje do was nie trafiają, bo wiecie, że kobieta którą chcecie obdarować przepada za chłodnym kolorem srebra? Jesteśmy przygotowani i na to! Zobaczcie tylko ten piękny naszyjnik z koniczynką z grawerem. Biżuteria srebrna opatrzona w imienny grawer dedykacji na tabliczce wewnątrz pudełka, robi wrażenie.

Kategorie prezentów