Prezent na pożegnanie przed wyjazdem

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na pożegnanie przed wyjazdem

W życiu każdego człowieka przychodzi taki dzień kiedy trzeba się pożegnać. Są sytuacje, które nie zależą od nas i to właśnie los decyduje jak się zakończą. Wyjazd kogoś bliskiego za granicę, przeprowadzka, rozstanie, są to powody, dla których wielu z nas decyduje się na wybranie czegoś szczególnego na prezent na pożegnanie. Wyjazdy zazwyczaj są smutne i pełne łez. Pewnie bardzo usilnie chcesz, aby bliska osoba pamiętała o Tobie i by stale miała Cię blisko serca. Zastanów się, jaka rzecz sprawiłaby jej dużo radości i oddała to, co chciałbyś jej przekazać. Prezent na pożegnanie przed wyjazdem koniecznie musi każdego dnia przypominać bliskiej Ci osobie o łączących was relacjach. Brakuje Ci pomysłu na to, jaki prezent na wyjazd za granicę byłby odpowiedni? Oczywiście w pełni spersonalizowany! Jeśli nie możesz się zdecydować na ten jedyny w swoim rodzaju to postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Prezent na pożegnanie – nieśmiertelnik brelok ze zdjęciem

Zastanawiasz się, jaki prezent na pożegnanie przygotować dla bliskiej Ci osoby? Zależy Ci, aby upominek przywoływał na myśl właśnie Ciebie gdziekolwiek nie będzie druga osoba? Jedną z propozycji jest nieśmiertelnik brelok z grawerem zdjęcia. Jest wykonany ze stali szlachetnej. To co najważniejsze to możliwość wygrawerowania Twojego zdjęcia na jednej stronie, z kolei z drugiej strony możesz umieścić specjalną dedykację, życzenia czy datę i Twoje imię. Grawerując osobistą dedykację, miłosne wyznanie lub dowolny tekst sprawisz, że bliska osoba na zawsze będzie pamiętać o łączącej Was więzi. 

Nieśmiertelnik jest symbolem wiecznej pamięci o bliskiej osobie, nierozerwalnej sile, która już na zawsze będzie łączyć dwoje ludzi. Prezent na pożegnanie w formie nieśmiertelnika sprawdzi się wyjątkowo. Nie tylko pasuje jako biżuteria dla kobiety, ale i stylowy dodatek dla każdego mężczyzny. Dostępne w naszym sklepie nieśmiertelniki z grawerem wykonane są z różnych materiałów. Posiadają też różne wielkości, co będzie dla Ciebie sporym ułatwieniem – dzięki temu dobierzesz taki, który doskonale będzie pasował na prezent na pożegnanie dla chłopaka, czy najlepszej przyjaciółki. Razem z nami z pewnością wybierzesz ten trafiony w punkt.

Zawieszka serce jako prezent na wyjazd za granicę

Życie nie zawsze układa się po naszej myśli, a często zdarzają się momenty, kiedy wbrew wszystkiemu pragniemy dla drugiej osoby wszystkiego, co najlepsze. Nawet jeśli sami z tego powodu nie będziemy szczęśliwi. Jedną z takich sytuacji jest wyjazd bliskiej osoby za granicę. Ilość kilometrów dzieląca dwoje ludzi, a często i inna strefa czasowa powodują, że z czasem zapominamy o wspólnych momentach. Podaruj bliskiej osobie prezent na pożegnanie przed wyjazdem, który będzie przywoływał na myśl Twoją osobę wszędzie, gdziekolwiek będzie. Zawieszka serce to doskonała propozycja na prezent na wyjazd za granicę dla chłopaka. Idealnie sprawdzi się jako zawieszka do samochodu. Nawet podczas trudnych warunków na drodze będzie przypominać o zachowaniu bezpieczeństwa, bo w domu czekasz Ty! Dodatkowo poprzez możliwość indywidualnej personalizacji możesz przekazać drugiej osobie troskę i obecność nawet na drugim końcu świata.Tego rodzaju wybrany przez Ciebie prezent na pożegnanie idealnie będzie pasował do obdarowanej osoby.

Kompas jako prezent na pożegnanie bliskiej osoby

Jako prezent na pożegnanie przed wyjazdem dla osoby bliskiej Twojemu sercu podaruj kompas Nowe Ścieżki. Kompas od wieków służył jako główne narzędzie do odnalezienia kierunku, w jakim należy podążać. Stanowi więc symbol pokonywania trudności i obrania prawidłowej ścieżki w życiu. Będzie doskonały jako prezent dla wyjeżdżającego za granicę zarówno dla chłopaka, narzeczonego, przyjaciółki czy innych bliskich osób. Kompas wykonany został z mosiądzu i znajduje się w eleganckim, klasycznym i ponadczasowym pudełku wyłożonym welurowym materiałem. Już sam kompas będzie stanowił wzruszający, symboliczny prezent na pożegnanie, natomiast warto dołączyć również specjalną dedykację. Grawer umieszczamy na laminowanej tabliczce, która również znajduje się wewnątrz szkatułki. Tego typu prezent dla wyjeżdżającego za granicę będzie prowadził go przez życie oraz przypominał o bliskiej jego sercu osobie. 

Praktyczny i symboliczny prezent na pożegnanie

Jeśli od zawsze wyznajesz zasadę, że najlepsze prezenty to te, które nie tylko stanowią pewien symbol czy pamiątkę, ale i są funkcjonalne – mamy również coś dla Ciebie! Dokładniej dla osoby, którą pragniesz obdarować upominkiem. Jako prezent na rozstanie z koleżanką z klasy, która z niezależnych jej przyczyn zmienia szkołę podaruj jej planer z nadrukiem imienia

Możliwość umieszczenia spersonalizowanego nadruku na okładce (dedykacji, imienia, daty) będzie nawiązywać do wspólnej przyjaźni. Taki prezent na pożegnanie będzie dedykowany prosto z Twojego serca, a dodatkowo znajdzie swoje zastosowanie w życiu codziennym! Planer pozwala na zapis najważniejszych wydarzeń, planów, listy zakupów czy wielu innych ważnych informacji. Bliska Ci osoba gdziekolwiek będzie – w pracy, w drodze na uczelnię czy podczas szkolenia, gdy tylko spojrzy na okładkę uśmiech z pewnością pojawi się na jej twarzy! 

Kategorie prezentów