Prezent na chrzest dla chłopca – co wybrać?

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na chrzest dla chłopca – co wybrać?

Nowy członek rodziny właśnie do Was dołączył. Oczywiście po przywitaniu go w domu i wyborze imienia nadchodzi ten wyjątkowy dzień. Chrzest święty to uroczystość jedyna w swoim rodzaju. Wraz z rodziną i bliskimi celebrować będziesz dołączenie do wspólnoty Kościoła malutkiej istoty. Oczywiście taka okazja wymaga specjalnego podarunku. Prezent na chrzest bez wątpienia powinien być personalizowany i pięknie podkreślać rangę wydarzenia. Zdecyduj się na coś praktycznego i stylowego, a z całą pewnością zaskoczysz zarówno rodziców dziecka jak i wszystkich zgromadzonych gości. Sporządziliśmy listę najlepszych według nas upominków. Wzorując się na niej, bez najmniejszego problemu wpadnie Ci do głowy pomysł na prezent na chrzest dla chłopca.

Pudełko wspomnień na prezent na chrzest dla chłopca

Pudełko wspomnień z grawerem to doskonała propozycja na oryginalny prezent na chrzest. W owym pudełku znajduje się 6 bawełnianych woreczków, a na każdym z nich inna urocza ilustracja. Woreczki zdobią również napisy typu Pierwszy ząbek czy Pierwsza fotografia. Biała szkatułka, w której zamknięte są upominki wykonana jest z drewna, a co za tym idzie na jej powierzchni zamieścimy grawer. Wieczko skrzynki posiada niebanalną ozdobę w postaci srebrnego emblematu z wizerunkiem aniołków. Taki upominek zostanie z dzieckiem na zawsze, przywołując czasy z dzieciństwa. To doskonały prezent na chrzest od chrzestnej.

Obraz w ramie ze zdjęciem i metryczką

Nic nie przywołuje wspomnień lepiej niż fotografie. Możesz zapewnić dziecku niezwykle sentymentalną podróż w czasie, do której wystarczy tylko jedno spojrzenie. A to wszystko za sprawą naszego prezentu. Obraz ze zdjęciem bez wątpienia sprawdzi się, jako pamiątka chrztu świętego dla chłopca. Na płótnie zamieścimy zdjęcie dziecka wraz z metryczką zawierającą jego wzrost i wagę w momencie narodzin oraz oczywiście imię i datę przyjścia na świat. Obraz przyozdobi nie jeden dziecięcy pokój, a stworzony przez nas upominek z pewnością sprawdzi się idealnie, jako pamiątka chrztu.

Srebro na celowniku

Obrazki są częścią wystroju wnętrz, które możesz połączyć z sentymentalnym przesłaniem. Właśnie taki srebrny obrazek na białym podkładzie podaruj, jako prezent na chrzest dla chłopca od chrzestnej. Wykonany jest w całości z drewna i pokryty warstwą białej farby. Na jego powierzchni widnieje grawer z życzeniami, a obok srebrny emblemat z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Do upominku dołączamy stojak umożliwiającą postawienie go w dowolnym miejscu. Obrazek z grawerem to tradycyjny pomysł na pamiątkę chrztu świętego.

Bawełniane body na prezent na chrzest dla chłopca

Ubranka to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy dla malucha, dlatego doskonale sprawdzają się, jako pamiątka chrztu dla chłopca. Bawełniane body z nadrukiem ozdobione jest uroczym kwiatowym wzorem. Możesz nadać im chrzcielny charakter poprzez personalizację. Bawełna z cała pewnością nie spowoduje otarć, czy odgnieceń na wrażliwej dziecięcej skórze, dlatego nie zastanawiaj się nad wyborem tej pamiątki chrztu świętego dla chłopca.

Personalizowana radość na chrzest

Z przedstawionych przez nas produktów wybierz jeden wyjątkowy. Pokazaliśmy Ci, jak połączyć funkcjonalny charakter upominku z pamiątkowym, dlatego Twój prezent na chrzest dla chłopca będzie jedyny w swoim rodzaju.

Kategorie prezentów