Prezent na awans dla mężczyzny – top 3 pomysły

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na awans dla mężczyzny – top 3 pomysły

Ogrom pracy oraz energii poświęconych dla firmy. Wytężony wysiłek, nowe projekty, umiejętność odpowiedniego kierowania ludźmi – to się ceni, a ukoronowaniem takiego wysiłku często bywa upragniony awans zawodowy. To wydarzenie samo w sobie jest nagrodą, ale gratulacje i wyrazy uznania w dobrym tonie jest wyrazić również za pomocą upominku. Idealnie sprawdzi się wysokiej klasy prezent personalizowany, ponieważ ma on osobisty charakter i jednocześnie będzie stanowić pamiątkę tego niezwykłego wydarzenia.  Jaki w takim razie można kupić prezent na awans dla mężczyzny, co sprawdzi się najlepiej? Zapraszamy do szybkiej prezentacji top 3 prezentów na awans dla faceta!

Co kupić na awans mężczyźnie

Jaki powinien być prezent z okazji awansu? Warto aby swoją formą oddawał charakter wydarzenia jakiego ma być ukoronowaniem i pamiątką. Śmieszne prezenty na awans cieszą się sporą popularnością jednak my opowiadamy się za stanowiskiem, że upominek na taką okazję powinien być elegancki.  Ma przecież ogromne znaczenie dla mężczyzny który awansował, jak i dla jego rodziny oraz całego zespołu w pracy.  Pierwszą propozycją jest zestaw na który składa się portfel skórzany męski Pierre Cardin wraz z eleganckim pendrive w oprawie z matowej ekoskóry. Całość jest zapakowana w nadają zestawowi eleganckiego charakteru czarną skrzynkę z grawerem dedykacji. Na pendrivie wygrawerujemy tez imię adresat takiego niezwykłego podarunku. Wszelkie komponenty tego podarunku są dobrane tak, aby stanowiły zgraną całość.

Skrzynka na wino z akcesoriami jako podarunek na awans

Dobre wino to zawsze znakomity pomysł na prezent na wiele okazji. Jednak jeżeli chcecie uczcić awans zawodowy dobrze aby ten szlachetny trunek miał odpowiednią oprawę.  Nawet nie myślcie o sztampowej papierowej torebce. Drewniana skrzynka na wino z personalizacją będzie stanowić idealne dopełnienie prezentu i swoiste etui na butelkę. Sami zobaczcie jak pięknie prezentują się gratulacje nadrukowane bądź wygrawerowane na takiej skrzynce na alkohol.

Zestaw zawiera też nóż barmański, ociekacz, lejek z korkiem czyli wszystko czego potrzeba koneserowi wina. Gdy Wasz kolega dostanie od Was tak skomponowany zestaw z pewnością poczuje się wyjątkowo. Jak podoba się wam taki prezent na awans dla mężczyzny?

Pióro i długopis na awans dla mężczyzny

Trzecią, ostatnią już propozycją bestsellerowego upominku z okazji awansu zawodowego dla waszego kolegi, będzie zestaw piśmienniczy na który składają się pióro i długopis Parker w etui wykonanym z naturalnego drewna.  Artykuły te prezentują się niezwykle szlachetnie, czarne wykończenie bardzo dobrze współgra z detalami wykonanymi z 23 karatowego złota.

Na piórze i długopisie wygrawerujemy imię i nazwisko ich adresata, a dłuższą dedykację zamieścimy na złocistej tabliczce zamocowanej wewnątrz drewnianej szkatułki.

Co sądzicie o powyższych pomysłach na prezent dla kogoś kto awansował? Która opcja Wam najbardziej odpowiada?

Kategorie prezentów