Prezent na awans dla koleżanki z pracy

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na awans dla koleżanki z pracy

Firma to taki dosyć specyficzny organizm, który będzie prawidłowo funkcjonował jeżeli jego wszystkie składowe harmonijnie ze sobą grają. Są takie osoby które szczególnie przyczyniają się do rozwoju firmy – mają nieszablonowe pomysły i / lub charakter lidera. Gdy za swoje osiągnięcia dostaną awans warto im pogratulować, wszak ciężko na to pracowali. W takim razie jaki prezent z okazji awansu można kupić koleżankom lub kolegom z pracy?

Prezent na awans dla koleżanki od kolegów z pracy

Prezent na awans powinien być oryginalny, ale wcale nie musi być koszmarnie drogi. Jaki upominek można sprawić na tę okazję koleżance z pracy? Niniejszym zaprezentujemy Wam najciekawsze propozycje. Miłym gestem będzie podarowanie zestawu herbat w skrzynce. Ten zestaw prezentowy składa się nie tylko z herbat i pudełka na herbatę, ale i zawiera filiżankę ze spodkiem, ciasteczka owsiane bio, oraz syrop do herbaty. To już samo w sobie jest miłym upominkiem jednak to personalizacja czyni z tego idealny prezent na okazję awansu. Na skrzynce możesz zamówić nadruk imienia koleżanki i tekstu gratulacji od kolegów z działu. Prezent z imieniem podarowany z okazji awansu sprawi, że Wasza koleżanka poczuje się wyjątkowo, bo zamówiliście go właśnie z myślą o niej!

Zdecydowaliście się jednak na podarowanie awansującej koleżance dobrego wina? Fantastycznie! Aby winko było naprawdę uroczyste w odbiorze nie pakujcie go w torebkę a zamówcie specjalną skrzynkę na wino z personalizacją, która będzie stanowić swoiste etui na tę butelkę. Takie akcesoria sprawiają, że prezent będzie jeszcze bardziej zaskakujący i zachwyci odbiorcę. Na skrzynce nadrukujemy dedykację dla Waszej koleżanki, aby dobrze zapamiętała sukces jaki odniosła. Dzięki temu będzie to prezent który wywoła efekt wow!

Co kupić koleżance na awans?

Poszukujecie jednak czegoś bardziej eleganckiego? Od lat bestsellerem jeżeli chodzi o prezenty z okazji awansu są wysokiej jakości długopisy z grawerem, pióra grawerowane lub właśnie kompletne zestawy piśmiennicze z personalizacją. Jeżeli interesuje Was prezent dla kobiety polecamy zestawy Parker w pięknym, nasyconym kolorze fuksji. Długopis jak i pióro Parker wykonane są ze stali nierdzewnej. ze względu na niezawodność i jakość cieszą się one uznaniem na całym świecie. Na piórze i długopisie wydrukujemy imię i nazwisko posiadaczki tego zestawu piśmienniczego.

Dobrze sprawdzą się też eleganckie pióra i długopisy pakowane w drewniane etui. Prezentują się tak elegancko, że z pewnością zachwycą kobietę sukcesu i będą dopełniać jej wizerunku.

Jako prezent polecamy też portfele z grawerem, mapy w ramie gdzie możemy nadrukować Waszą dedykację, jak i zawsze przydatny gadżet dla pracownika zorganizowanego jakim jest kalendarz książkowy z personalizacją. Pamiętajcie, ze personalizacja to punkt obowiązkowy jeżeli chcecie sprawić adresatowi prawdziwą przyjemność!

Kategorie prezentów