Prezent na andrzejki

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na andrzejki

Codziennie ktoś na świecie obchodzi swoje imieniny. I choć nie każdy z nas świętuje swoje, to są Andrzejki… które bez dwóch zdań obchodzimy wszyscy! Wspomniane Andrzejki to jedne z najlepszych domówek nie tylko dla posiadaczy tego imienia. Kojarzą się nam z szampańską zabawą i nutą tajemniczości. W końcu to właśnie w ten wieczór można wywróżyć sobie przyszłość i dowiedzieć się, co czeka nas w ciągu najbliższych miesięcy. Posiadanie w swoim gronie Andrzeja to wielka radość i duma dla zgranej paczki znajomych. Wielu tych wyróżnionych imienników przygotowuje huczną imprezę, która trwa do białego rana, a niekiedy nawet ciągnie się przez cały weekend. Ty także masz wśród swoich znajomych tak popularnego Andrzeja? Nie zapomnij o upominku dla patrona tego wyczekiwanego wieczoru! Ale, jaki prezent na andrzejki jest tym najbardziej przez niego pożądanym? Oczywiście w pełni imprezowy, który doskonale wpisze się w charakter tej długiej nocy. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy najgorętsze propozycje na prezent na andrzejki. Bez wątpienia wybierz ten, który w pełni opisuje Twojego kolegę. Sprawdź je wszystkie!

Prezenty na andrzejki z humorem i pomysłem

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób wręczyć solenizantowi butelkę ulubionego alkoholu. Zwykłe torebki to już przeżytek – zastąpiły je o wiele bardziej ciekawsze formy. Jedną z nich jest kanister barek. Ta, nie przewidziałeś się! ten pomysł na prezent dla Andrzeja jest wręcz idealny. Pomyśl sobie tylko o salwie głośnego śmiechu, jaki wypełni pokój, po zobaczeniu przez niego prezentu w postaci kanistra.

Co sprawia, że jest to upominek idealny na imprezowe wieczory?

  • Posiada zamykane na kluczyk drzwiczki,
  • w środku znajduje się solidny stelaż, który pomieści nie tylko sporą butelkę ulubionego trunku, ale i szklanki, czy inne dodatki,
  • został wykonany z prawdziwego, czystego kanistra, co dodatkowo zostanie docenione przez fana czterech kółek.

To jednak nie wszystko! Zadbaliśmy o to, aby ten prezent na andrzejki był jeszcze bardziej wyjątkowy. A skoro to podarunek na imprezkę imieninową to niech będzie w pełni imienny! Na wewnętrznej stronie drzwiczek umieścimy tabliczkę z nadrukiem personalizacji i zabawnej dedykacji. Już nie możemy się doczekać, aż Andrzej otworzy swój tegoroczny prezent.

Prezent na andrzejki dla Andrzeja – dziś jest Twoje święto!

Jak wiadomo wielkie święto Andrzeja należy obchodzić hucznie i z pompą. Dla każdego imiennika to wieczór jest pełen wrażeń. Postaraj się, aby był jeszcze bardziej odlotowy. Karafka dla niego na imieniny z pewnością ułatwi Ci to zadanie. Jeśli bliski Ci Andrzej jest wielkim miłośnikiem whisky lub samodzielnie przygotowuje różnego rodzaju nalewki, to ten prezent będzie dla niego wprost idealny.

Prezentowana karafka z grawerem to upominek ręcznie formowany – w szczególności docenią go solenizanci, uwielbiający rzemieślnicze przedmioty. Osobistą dedykację wykonamy techniką laserową, która gwarantuje trwałość i niezwykłą precyzję. Z nami możesz mieć pewność, że Twój prezent na andrzejki będzie strzałem w dziesiątkę i będzie gościł na stole podczas niejednej imprezy.

Prezent andrzejkowy dla degustatora

Bez wątpienia w gronie znanych Ci Andrzejów znajdzie się taki, który uwielbia wszystko to, co eleganckie i gustowne. Wybór prezentu dla niego jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem? Przychodzimy z pomocą! Ekskluzywne szklanki do whisky w skrzynce to idealny upominek dla mężczyzny z klasą. Wykonane są z białego szkła wysokiej jakości. Sama skrzynka jest wykonana z solidnego drewna i wyposażona w bezpieczne zamknięcie. Jednak ten prezent na andrzejki kryje w sobie coś więcej. To personalizacja, jaką wykonamy zarówno na szklankach, jak i na skrzynce. Klasyczny i ze smakiem – właśnie taki jest grawer, który otula każdy element tego upominku. Wyrafinowania nabiera jednak dopiero po uzupełnieniu szklanek dobrym whisky. Każdy smakosz tego trunku bez wątpienia przyzna, że właśnie w nich wieloletnia szkocka nabiera głębokiego smaku i aromatu. Gwarantujemy Ci, że ten zestaw jest wart tych słów.

Prezent na andrzejki – oryginalny i personalizowany

Andrzejki to znakomita okazja do tego, aby w pełni zaangażować się w stworzenie jedynego w swoim rodzaju upominku. I choć imieniny nie są tak bardzo oficjalne, jak urodziny, to właśnie ten solenizant z Listopada zasługuje na wybitną niespodziankę. Jeśli i Tobie od razu na myśl przychodzi butelka ulubionego alkoholu, to postaraj się o jego wyjątkową oprawę, która będzie cieszyć obdarowanego nie tylko w dniu jego święta. Na prezent na andrzejki wybierz jeden z przedstawionych przez nas upominków – na doborze tego idealnego znamy się, jak nikt inny. Znajdziesz u nas setki pomysłów, a każdy z nich będzie zawierał personalizację. Dlaczego to takie ważne? Taką okazję jak Andrzejki i samego bliskiego Ci Andrzeja trzeba wyróżnić. Stawiając na imienny prezent dasz mu powód do dumy i pokażesz, że bardzo przyłożyłeś się do jego powstania.

Kategorie prezentów