Prezent na 8 rocznicę ślubu. Jaki upominek na spiżową rocznicę?

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na 8 rocznicę ślubu. Jaki upominek na spiżową rocznicę?

Propozycje na prezent na 8 rocznicę ślubu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego ósma rocznica ślubu nazywana jest spiżową? Dzisiejszym postem chcieliśmy wyjaśnić co cechuje pary mające ośmioletni staż, a także dlaczego akurat ta rocznica została nazwana spiżową. Jak widzimy właściwości spiżu są wyjątkowe, odznacza się niebywałą trwałością i szczególnym zastosowaniem. Być może z tego powodu 8 rocznica ślubu nazwana została spiżową.  Małżeństwo w tym okresie czasu zdążyło zbudować solidne fundamenty, które na przyszłe lata będą stanowić rodzaj podpory na wszystkie problemy z jakimi przyjdzie się zmierzyć. W dzisiejszym poście przedstawimy Ci wyjątkowe pomysły na prezent na 8 rocznicę ślubu, które oczarują Twoich bliskich.

Prezent na 8 rocznicę ślubu dla żony

Prezent na 8 rocznicę ślubu dla męża

Karafka z kieliszkami i personalizacją na rocznicę ślubu

By dodać odrobiny słodyczy codziennemu życiu, które każdego dnia jest przez małżeństwo pielęgnowane, proponujemy w ramach pomysłu na prezent na rocznicę ślubu elegancką karafkę ze szklankami. Wszystkie elementy umieszczone są w ekskluzywnej drewnianej skrzyni, a na jej wierzchu znajduje się mosiężna podkowa jako symbol szczęścia i dobry znak na przyszłość. By nadać produktowi osobistego charakteru proponujemy wybranie jego pełnej personalizacji. Wybierając grawer z dowolną treścią, sprawisz, że prezent na ósmą rocznicę ślubu stanie się niepowtarzalną pamiątką na wiele lat i zawsze będzie mieć swoje miejsce w domu. Szczególnie polecamy karafkę na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Zestaw kubków w koszu z personalizacją na prezent na 8 rocznicę ślubu

Prezent na rocznicę z przymrużeniem oka dla pary, która uwielbia żartować. Uroczy zestaw kubków w koszu z wiórkowym wypełnieniem, zaskoczy i rozbawi wszystkich, a tym bardziej jubilatów. Główną rolę odgrywają kubki, które posiadają wyjątkowy nadruk. W małżeństwie nikt nie jest ze sobą dla jaj, stąd pamiętaj, aby okazywać sobie szczególny szacunek. Prezenty na rocznicę ślubu możesz również podarować z nutą humoru!

Propozycja na prezent dla męża z okazji rocznicy ślubu

Kubek termiczny z grawerem dla każdego twardziela, który potrafi rozgrzać żonkę w najgorsze mrozy. Prezent na rocznicę ślubu dla męża może być również bardzo funkcjonalny. To znakomity pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla mężczyzny spędzającego czas poza domem.

Co to jest spiż? Personalizowane prezenty na 8 rocznicę ślubu

Zacznijmy najpierw od kilku istotnych informacji, które dadzą nam wiedzę na temat stopu miedzi z cyną, cynkiem i ołowiem zwanym spiżem. W starożytności wykorzystywano go do produkcji broni siecznej, bo był najbardziej odporny na korozję oraz ścieranie. W średniowieczu z kolei odlewano ze spiżu dzwony, stąd do dziś dnia istnieje nazwa spiżowy dzwon. W dzisiejszych czasach spiż wykorzystuje się do wykonywania elementów ozdobnych oraz stosowany jest w rzeźbiarstwie. To właśnie dlatego prezent na 8 rocznicę ślubu musi być równie wyjątkowy.

Kategorie prezentów