Prezent na 18 dla chłopaka – 5 pomysłów

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent na 18 dla chłopaka – 5 pomysłów

Za kilka tygodni czeka Cię impreza 18stkowa Twojego kolegi, a Ty obawiasz się, że nie znajdziesz odpowiedniego prezentu? Spokojnie! U nas znajdziesz niebanalne pomysły na prezent na osiemnaste urodziny dla chłopaka. Niesamowite prezenty na każdą okazję to nasza pasja, tak więc możesz nam zaufać. Rozsiądź się wygodnie i zobacz jakie prezenty na 18 dla chłopaka proponujemy.

Prezent na 18 dla chłopaka, co kupić?

Nasza pierwsza propozycja to wielofunkcyjny scyzoryk z grawerem renomowanej szwajcarskiej firmy Victorinox. Marka ta słynie z produkcji najlepszych na świecie scyzoryków wielofunkcyjnych oraz kieszonkowych zestawów narzędzi. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

Nieśmiertelnik jako prezent urodzinowy na 18 dla chłopaka

Drugą podpowiedzią na upominek dla chłopaka z okazji 18stki są nieśmiertelniki. Zestaw składa się z dwóch blaszek otoczonych gumkami wyciszającymi. Na płytkach można wygrawerować dowolny tekst, dedykacje bądź motto życiowe obdarowywanej osoby. Nieśmiertelniki wyprodukowane są z najlepszej jakości aluminium lub są posrebrzane. Posiadamy wiele rodzajów tych gadżetów, tak więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Portfel jako prezent na 18 urodziny dla chłopaka

Jeżeli interesuje Cię prezent na 18 praktyczny, rozważ zakup wysokiej jakości portfela skórzanego z grawerem.  Warto aby portfel został dostosowany na tę okazję. Możliwe jest to poprzez wykonanie tłoczenia na portfelu, dzięki któremu prezent będzie wspaniałą pamiątką urodzinową. Niebanalnie będzie się też prezentował skórzany portfel w zestawie z grawerowanym pendrive, zamknięty w stylowym pudełku z dedykacją.

Na każdej imprezie z okazji 18 urodzin nie powinno zabraknąć dobrej zabawy! Z tego względu genialnym pomysłem jest podarowanie swojemu koledze, chłopakowi bądź znajomemu legendarnej gry – piłkarzyki z grawerem. Gry towarzyskie zawsze fantastycznie sprawdzają się na przyjęciach. Taki prezent szybko rozkręci każdą imprezę, a dzięki misternie wygrawerowanej dedykacji stanie się miłą pamiątką 18 urodzin chłopaka.

Zestaw spinek do mankietów na prezent na 18 kę

Dzień 18 urodzin to krok w dorosłość. Z tego względu, jako prezent na 18stke warto rozważyć niepowtarzalne spinki do mankietów. Będą stanowić one prezent na 18 zarówno elegancki, jak i praktyczny. Spinki wyposażone w grawer z pewnością będą mile widziane.

Jesteśmy ciekawi, czy coś Wam wyjątkowo wpadło w oko? Dajcie znać!

Kategorie prezentów