Prezent dla Tomasza

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla Tomasza

Wybierasz się na imprezę imieninową do Tomasza? Jeśli w gronie swoich przyjaciół lub rodziny masz mężczyznę o imieniu Tomek podaruj mu wyjątkowy prezent imieninowy! Już nawet niewielki upominek sprawi mu niesamowitą radość. Nie wiesz, jaki prezent dla Tomasza będzie odpowiedni? W zależności od jego preferencji i upodobań wybierz prezent praktyczny, lub z humorem. Przygotowaliśmy kilka propozycji. Jesteś ciekaw?

Grawerowany kufel na piwo jako prezent dla Tomasza

Dla chłopaka czy przyjaciela Tomka wybierz gadżet z humorem, ale który znajdzie również swoje zastosowanie. Jako prezent dla Tomasza świetnie sprawdzi się grawerowany kufel na piwo. Masywny, dobrze wykonany i do tego z zabawnym grawerem oraz personalizacją. To prezent wręcz doskonały dla każdego mężczyzny! Z pewnością spodoba się solenizantowi oraz pozostałym gościom. 

Komplet narzędzi dla majsterkowicza Tomasza

Dla zwinnej złotej rączki z okazji imienin wybierz prezent praktyczny, ale i z humorem. Zestaw narzędzi w pudełku z dedykacją znajdzie swoje zastosowanie podczas codziennych remontów i napraw. Z kolei zabawna dedykacja z imieniem rozweseli solenizanta. Tak przygotowany prezent dla Tomasza będzie funkcjonalny i sprawi mu wiele radości z dniu imienin, ale i za każdym razem gdy sięgnie po narzędzia. 

Balon z helem i nadrukiem

Jako zabawny gadżet na imieniny Tomasza sprawdzi się również balon z helem i nadrukiem imienia. Balon zapakowany w pudełko przewiązany czerwoną wstążką prezentuje się klasycznie i interesująco. Po otwarciu pudełka balon wylatuje do góry, a na końcu wstążki przywiązana jest koperta z życzeniami, do której można włożyć dodatkowo np. bon prezentowy. Taki prezent dla Tomasza z okazji imienin z pewnością go ucieszy!

Wybierając się na imprezę imieninową warto zabrać ze sobą zabawny lub praktyczny (najlepiej 2w1) prezent dla Tomasza. W ten sposób sprawisz mu radość nie tylko swoją obecnością, ale również drobnym upominkiem, który jednocześnie znajdzie swoje zastosowanie na co dzień. 

Kategorie prezentów