Prezent dla taty z okazji 50 urodzin od kochającej córki :)

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla taty z okazji 50 urodzin od kochającej córki :)

Twój tata lada dzień będzie obchodził okrągłe urodziny, i to 50 a Ty w dalszym ciągu nie masz dla niego prezentu? Zaraz śpieszymy z pakietem podpowiedzi na idealny prezent dla ojca! Pół wieku to bardzo szczególna rocznica. Jaki prezent dla taty na 50 urodziny wybrać?

Prezent dla taty na 50 urodziny

Urodziny są szczególnym dniem w życiu każdego z nas. Większość, chce je obchodzić bardzo hucznie i pamiętać przez cały rok, aż do następnego przyjęcia. Tym bardziej jeśli obchodzimy okrągłą liczbę urodzin staramy się, aby były wyjątkowe.
Jeżeli chcesz aby podarunek od Ciebie nie był tylko zbieraczem kurzu, a miał zastosowanie praktyczne zastanów się z czego Twój tata codziennie korzysta i co by mu się przydało?  Tym sposobem namierzysz idealny prezent dla taty na urodziny, również te 50te.

Portfel jako urodzinowy prezent dla taty

Portfela na co dzień używa każdy z nas. Dobrze aby jego wnętrze było dobrze rozplanowane. W przeciwieństwie do pań, panowie wolą raczej portfele niewielkich gabarytów które z powodzeniem można schować do kieszeni. Szczególnie godne polecenia są portfele skórzane ponieważ są odporne na przetarcia. Jak wiadomo galanteria skórzana starzeje się z klasą, wszelkie ryski i przetarcia dodają jej tylko charakteru, nie ujmują na uroku. W naszej ofercie czeka na Ciebie portfel z grawerem idealny dla Twojego ojca. 

Produkt jest wykonany z bawolej skóry, posiada kieszeń na banknoty oraz monety, 8 przegródek na karty oraz schowki na dokumenty. Grawer wybranej dedykacji znajdzie się bezpośrednio na portfelu, w jego wnętrzu. Do zestawu dołączony będzie drewniany pendrive z grawerem jego imienia. Całość zamkniemy w drewnianej szkatułce, na której wieczku również umieścimy dedykację od Ciebie. Wiedz, że Twój tata oszaleje na punkcie osobistego portfela z dedykacją od córki.

Beczka dębowa na alkohol jako prezent na 50 urodziny ojca

Twój tata doceni rękodzieło i niebanalny pomysł? W takim razie jako prezent na 50 urodziny możesz podarować mu beczkę dębową na alkohol. Beczki te dostępne są w różnych pojemnościach – od 2 do 4 litrów. Są wykonane ręcznie według zasad staropolskiej sztuki bednarskiej. Już samo to czyni je gadżetem wyjątkowym, ale to nie wszystko. Na ściance beczki, przymocujemy tabliczkę na której uprzednio zamieścimy grawer Twojej dedykacji.

Multitool na 50 urodziny taty

Twój tata to gadżeciarz i pasjonat wszelakich narzędzi? W takim razie kup mu multitool, czyli wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne.  Grawer umieścimy zarówno na narzędziu, wewnątrz szkatułki jak i na jej wieczku. Twój tata, w dniu swoich 50 urodzin z pewnością poczuje się dzięki temu wyjątkowo!

Co z naszych propozycji na prezent urodzinowy spodobało się Wam najbardziej?

Kategorie prezentów