Prezent dla przyjaciółki na każdą okazję – sprawdź!

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla przyjaciółki na każdą okazję – sprawdź!

Ponoć w życiu piękne są tylko chwile. Na pewno do takich upiększających życie chwil należą te, w których spotykamy się ze swoją najlepszą przyjaciółką. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu kogoś, kogo może nazwać swą bratnią duszą. Bez przyjaciół nasze życie straciło by wiele ze swojego uroku. Dlatego chcemy Ci zaproponować wyjątkowe prezenty dla przyjaciółki, którymi wyrazisz jej swoją wdzięczność za to, że po prostu jest. Nie musisz czekać na żadną specjalną okazję, ale może to być akurat wymarzony prezent dla przyjaciółki na mikołaja, czy urodziny.

Kubek z personalizacją – Przyjaciele są jak Anioły

Trudno wyobrazić sobie nasze życie bez przyjaźni. Otaczający nas kolorowy świat zamieniłby się w szare, smutne przygniatające samotnością miejsce. Tego nawet nie można sobie wyobrazić! Dlatego zaszalej i zasyp upominkami bliską Ci osobę! Mamy nawet pomysł na prezent dla przyjaciółki. To elegancki, ceramiczny kubek z nadrukiem wykonany metodą sublimacji. Jest najwyższej jakości, a co ważne odporny na zarysowania, dzięki czemu przetrwa niejedno mycie w zmywarce. Kubek personalizujemy nanosząc Twoje imię i przyjaciółki, ale najważniejsze jest słowo, a ono mówi, że Przyjaciele są jak ciche Anioły… Wzruszające? No to wyobraź sobie świat bez swojej najlepszej przyjaciółki. To znakomity pomysł na prezent na urodziny dla niej.

Zestaw herbat w drewnianej skrzynce z grawerem na prezent dla przyjaciółki

Nasza skrzynka na herbatę z grawerem to idealny prezent dla przyjaciółki na imieniny, który niesamowicie ją zauroczy. Piękna, elegancka szkatułka w różowym kolorze ma w sobie coś z baśniowego orientu. Wewnątrz znajduje się zestaw herbat, który zadowoli najbardziej wybredne podniebienie. Przegródki zapobiegają mieszaniu się aromatów i umożliwiają wybór dwóch ulubionych gatunków. Skrzyneczka opatrzona jej imieniem i zabawnym tekstem zamienia codzienną herbatkę w rytuał, bez którego trudno się będzie obejść. Twoja przyjaciółka parząc swoją poranną herbatkę pomyśli o Tobie cieplutko. Grawer na wieczku skrzynki może ją zmotywować do codziennego podboju świata, albo wprost przeciwnie, każe zwolnić tempo, przymrużyć oko. Wybór należy do niej, a Ty go jej podarowałaś razem z naszą herbacianą skrzyneczką.

Ceramiczny pojemnik na ciasteczka z nadrukiem na prezent na gwiazdkę

Boże Narodzenie to cudowny okres, w którym mimo pośpiechu, starganych zakupami nerwów i całego świątecznego zamieszania czekamy na coś szczególnego i magicznego. I to coś co roku nadchodzi. Spotkania z przyjaciółmi – cud i magia Świąt. W naszej ofercie mamy pomysł na prezent dla przyjaciółki na gwiazdkę. Kapitalną niespodzianką będzie pojemnik na świąteczne ciasteczka. Jest elegancki i gustowny. Wykonano go z wysokiej jakości porcelany i opatrzono kolorowym nadrukiem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru. Pokrywka z gumową uszczelką daje gwarancję świeżości wypieków. Pojemnik z nadrukiem możesz spersonalizować, a wtedy ciacha nabiorą niepowtarzalnego smaku. Twoja przyjaciółka będzie do niego wracać po latach, jako do smaku dzieciństwa: niezapomnianych i szczęśliwych świątecznych chwil.

Personalizowany prezent dla przyjaciółki

Razem z nami przekonasz się, że tak nie wiele potrzeba by dać bliskiej osobie radość i sprawić by każdy dzień był dla niej przyjemną chwilą. Nasze prezenty dla przyjaciółki bez wątpienia Ci w tym pomogą!

Kategorie prezentów