Prezent dla Pawła

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla Pawła

29 czerwca w całej Polsce organizowane są grille, domówki i wspólne świętowanie! Tego dnia swoje imieniny obchodzą Piotr i Paweł, a kto w gronie swoich przyjaciół ma choć jednego solenizanta o wie, jak hucznie obchodzone są to imieniny. Tego dnia oprócz świętowania nie należy również zapomnieć o wyjątkowym prezencie dla solenizanta! Jako prezent na imieniny Pawła warto wybrać coś wyjątkowego, ale i z humorem.

Skrzynka na piwo i narzędzia dla Pawła z okazji imienin

Dla prawdziwej złotej rączki o imieniu Paweł podaruj gadżet nie tylko doskonale prezentujący się w każdym garażu, ale przede wszystkim praktyczny! Drewniana skrzynka na piwo i narzędzia z dekoracyjnym, plecionym sznurek tworzy niesamowity klimat. Wewnątrz znajduje się miejsce na butelkę ulubionego trunku, a na górnej półce pomieszczą się zarówno narzędzia, jak i akcesoria jak np. korkociąg. 

Co sprawia, że skrzynka będzie wyjątkowym prezentem? Oczywiście nadruk z dedykacją dla Pawła! To oryginalny i zabawny prezent idealny na imieniny. 

Kubek termiczny z grawerem dla chłopaka

Jeśli zależy Ci na klasycznym, praktycznym, ale jednocześnie osobistym prezencie imieninowym dla chłopaka wybierz kubek termiczny z grawerem. Znajdzie on swoje zastosowanie podczas wędrówek po górach, morsowania, czy wielu innych przygód. Klasyczny kubek to dodatek, który zawsze przydaje się w domu. Natomiast wyjątkowy charakter stworzy oczywiście grawer z dedykacją oraz imieniem Pawła! Twój chłopak z pewnością będzie zadowolony, a dedykacja będzie dodawać mu sił i energii. 

Prezent na imieniny Pawła – zestaw do czyszczenia butów z grawerem

Dla eleganckiego Pawła, który wyjątkowo dba o szyk i elegancję również przygotowaliśmy coś funkcjonalnego. Zestaw do czyszczenia butów z grawerem to propozycja na prezent dla prawdziwie eleganckiego faceta! Wszystko, co niezbędne, czyli pasta, szczoteczka, ściereczka i wiele innych elementów zamkniętych w etui z ecoskóry prezentuje się doskonale. Dopełnieniem wyjątkowego prezentu będzie oczywiście grawer z imieniem. Tak przygotowany prezent na imieniny Pawła to spełnienie marzeń!

Kategorie prezentów