Prezent dla Michała

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla Michała

Wyjątkowy prezent dla Michała z okazji imienin powinien być zabawny, ale i praktyczny. Każdy Michał ucieszy się z drobnego upominku, a dzięki dedykacji zamieszczonej na prezencie jeszcze nie raz będzie wspominał imprezę imieninową. W naszych propozycjach prezentowych na imieniny znalazły się produkty idealne dla każdego mężczyzny!

Beczka na alkohol z grawerem – oryginalny prezent dla Michała

Imieniny Michała wypadają aż 20 razy w ciągu roku! Jeśli masz w swoim gronie mężczyznę o imieniu Michał podaruj mu oryginalny prezent imieninowy. Ogromnym zaskoczeniem, ale i radością będzie beczka na alkohol z grawerem dla prawdziwego konesera luksusowych trunków. 

Wykonana z wysokiej jakości szkła beczka z mosiężnym kranikiem umieszczona na drewnianej podporze prezentuje się niezwykle elegancko. Grawer z dedykacją doda osobistego charakteru, a całość będzie się pięknie prezentować np. w salonie podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

Praktyczny prezent na imieniny Michała – portfel męski z grawerem

Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla męża lub chłopaka wybierz portfel męski z grawerem i specjalną dedykacją. Będzie to nie tylko funkcjonalny, ale również oryginalny prezent dla Michała – ze względu na osobistą dedykację. Skórzany portfel prezentuje się niesamowicie elegancko i klasycznie. Pomieści banknoty, monety oraz najważniejsze dokumenty. Ponadto grawer z dedykacją będzie przywoływał na myśl ukochaną osobę. 

Młotek z grawerem jako prezent dla Michała złotej rączki

Dla prawdziwego majsterkowicza wybierz świetny gadżet do garażu czy warsztatu. Jednym z nich będzie solidny młotek z grawerem – metalowa główka oraz funkcja wyciągania gwoździ sprawdzi się wyśmienicie podczas domowych obowiązków. Będzie to wspaniały prezent dla Michała – dziadka, taty lub męża. 

Imieniny Michała to świetna okazja, aby spotkać się z najbliższymi przyjaciółmi oraz rodziną. To również idealny moment, aby wręczyć solenizantowi zabawny prezent. Elegancki, oryginalny, czy z humorem. U nas każdy znajdzie prezent dla Michała dopasowany do jego osobowości. 

Kategorie prezentów