Prezent dla maturzysty

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla maturzysty

Już wkrótce maturzyści rozpoczną egzaminy. Czas mija bardzo szybko, wręcz galopuje Dokładnie tak jak śpiewał zespół Czerwone Gitary w utworze „Matura”. Jest to dzień niezwykle ważny dla uczniów kończących szkoły średnie, gdyż od tego jak im pójdzie, zależy czy dostaną się na wymarzone studia. Okazja jest więc może by tak… prezent?

Rodzice i bliskie osoby, chcą aby maturzysta poczuł się ważny w tym dniu, dlatego decydują się na prezent z okazji matury. Jaki kupić prezent dla maturzystki? A  jaki upominek dla maturzysty? Zobaczcie nasze propozycje na prezenty dla maturzysty.

Prezenty dla maturzystów

Prezent maturalny musi być wyjątkowy. Tak, jak okazja, która jest powodem do obdarowania. Tylko co kupić maturzyście? Jako prezenty dla maturzystów doskonale spiszą się grawerowane długopisy i pióra z osobistą dedykacją. Tego typu upominki szczególnie sprawdzą się dla osób, które przepadają za pisaniem piórem lub wysokiej jakości długopisem.

Sam długopis marki Parker jest już bardzo elegancki. Opatrzenie go dedykacją na nim samym, oraz na gustownym etui, w które jest zapakowany, czyni idealną propozycją na prezent dla maturzysty. Przyda się nie tylko podczas samych egzaminów, ale także na studiach!

Prezent dla maturzystki

Bywa, że dziewczęta szczególnie silnie przeżywają stres związany z maturą. Dzieje się tak dlatego, że kobiety mają jednak bardziej emocjonalną naturę. Do tego są tez bardzo ambitne. W przedmaturalnej gorączce uczą się w stosach podręczników i notatek. Aby wynagrodzić im nerwy oraz zaangażowanie, jakie włożyły w przygotowanie do egzaminu dojrzałości, warto podarować im coś wyjątkowego, co nie tylko upamiętni maturę, ale i po prostu trafi w gust dziewczyny i sprawi jej radość. Strzałem w dziesiątkę będzie biżuteria z grawerem. Symboliczny prezent w postaci bransoletki lub naszyjnika z pewnością przyniesie jej szczęście na maturze i w dalszym życiu.

Na tak wyjątkową okazję warto wybrać prezent z grawerem. Dedykację umieścimy na blaszce umieszczonej w pokrywce pudełeczka. Sama biżuteria również może zostać ozdobiona imieniem maturzystki. Sprawdź cały wachlarz możliwości i zrób wyjątkową niespodziankę!

Prezent dla maturzysty

Oryginalny zegarek lub kubek z personalizacją to praktyczne prezenty, z których maturzyści będą się cieszyć. Chłopcy z pewnością docenią również nieśmiertelniki grawerowane. Na prezencie możesz zamieścić dowolną dedykację, dzięki temu zawieszka nabierze unikatowego charakteru. Możesz zdecydować się na wygrawerowanie sentencji. inicjałów lub np. roku zdawania egzaminu dojrzałości

Na nieśmiertelniku istnieje możliwość wygrawerowania osobistej dedykacji. Postaw na motywujący cytat, a będzie to idealny prezent dla maturzysty!

Pamiętaj, że dla maturzysty matura pod każdym względem jest przełomowym wydarzeniem. To czas wielkich zmian. Prezenty dla maturzystów mogą być rozmaite. Zawsze dobrym wyborem jest praktyczny podarunek o pamiątkowym charakterze. Warto zadbać o odpowiednią oprawę prezentów, czyli personalizację. Zapewniamy, że w ten sposób zmienisz go w pamiątkę, która sprawi masę radości!

Uczniom życzymy, by egzaminy poszły im śpiewająco! Połamania długopisów!

Kategorie prezentów