Prezent dla Mateusza

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla Mateusza

Imieniny Mateusza wypadają kilka razy w roku, natomiast to 21 września oraz 25 grudnia są najczęściej obchodzone. Mateusz jest osobą bardzo dynamiczną, pomocną, stanowczą i o dobrym sercu. Jeśli masz w swoim gronie mężczyznę o tym właśnie imieniu podaruj mu wyjątkowy prezent. W naszych propozycjach znajdziesz zarówno prezenty praktyczne, jak i takie, które z pewnością wywołają masę śmiechu. 

Zestaw narzędzi w etui z grawerem – Mateusz złota rączka

Doskonały prezent dla każdego majsterkowicza, czyli praktyczny i z humorem! Taki właśnie jest komplet narzędzi w pudełku z dedykacją, w którym znajduje się aż 26 podstawowych narzędzi niezbędnych podczas domowych napraw. Będzie to wspaniały prezent dla Mateusza, który wywoła uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy będzie musiał wykonać kolejną domową pracę. 

Prezent dla Mateusza barmana, czyli zestaw barmański dla chłopaka

Twój chłopak Mateusz już niedługo świętuje swoje imieniny? Podaruj mu prezent wręcz idealny na tę okazję! Zestaw barmański to spełnienie marzeń niejednego chłopaka. W zestawie znajdują się wszelkie akcesoria niezbędne do przygotowania drinków dla wszystkich znajomych. Ponadto całość zapakowana jest w elegancką tubę z personalizacją. Tak przygotowany prezent na imieniny Mateusza z pewnością wywoła zaskoczenie, ale i masę radości. Nie tylko solenizanta, ale i gości ceniących sobie wyśmienite drinki. 

Karafka z grawerem na prezent dla Mateusza

Jako uniwersalny prezent dla brata, taty czy męża o imieniu Mateusz sprawdzi się klasyczna karafka z grawerem. Będzie to prezent zarazem funkcjonalny, ale również będzie nawiązywać do wyjątkowej okazji, jaką są imieniny Mateusza. Karafka sama w sobie prezentuje się elegancko, jednak po napełnieniu trunkiem grawer nabiera wyjątkowego charakteru. 

Szukając pomysłów na prezent dla Mateusza warto brać pod uwagę produkty nawiązujące do jego codziennego stylu życia czy hobby. Takie produkt wraz z personalizacją tworzą wyjątkowo pamiątkowy prezent na imieniny Mateusza

Kategorie prezentów