Prezent dla listonosza – dzień pocztowca

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla listonosza – dzień pocztowca

Śnieg, deszcz, upał czy mróz – listonoszowi nawet wiatr nie straszny! Każdego dnia ścigany przez psy z sąsiedztwa, za to równie wypatrywany chyba przez każdego emeryta! Można powiedzieć, że listonosz to taki przyjaciel domu, ale dla całej okolicy. Chętnie porozmawia, przekaże najważniejsze informacje z sąsiedztwa, a przede wszystkim dostarcza przesyłki oraz pocztówki od rodziny z wakacji. Niestety listonosz wrzuca nam do skrzynki także tą mniej przyjemną pocztę jak np. rachunki czy mandaty. Mniej czy bardziej interesujące korespondencje dla listonosza to praca jak każda inna, a on tylko sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Warto więc wesprzeć go w tych czasami rzeczywiście trudnych warunkach wręczając prezent dla listonosza, np. w dniu swojego święta! 

W Polsce Dzień Listonosza obchodzi się 18 października, warto więc w tym dniu szczególnie wyrazić wdzięczność za codzienne doręczanie korespondencji czy przesyłek. Szczególnie, że doręczanie kilku przesyłek do każdego domu wiąże się nie tylko z wysiłkiem fizycznym, ale i psychicznym. Dzień Pocztowca to czas, aby wyrazić skruchę, tym bardziej, jeśli w naszej okolicy listonoszem jest ta sama osoba od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat! Przedstawiamy nasze propozycje na prezent dla listonosza – są to produkty dedykowane pod zawód, które znajdą swoje zastosowanie każdego dnia ciężkiej pracy. 

Certyfikat Pocztówka ze specjalną dedykacją dla listonosza

Tak jak każdy z nas obchodzi swoje święto, tak i listonosz ma prawo do celebrowania swojego zawodu przynajmniej raz w roku! Święto Poczty Polskiej więc to idealna okazja, by wyrazić wdzięczność za lata pracy, dostarczanie często sporo ważących przesyłek czy najlepszych życzeń świątecznych od rodziny. Podaruj drobny upominek listonoszowi z Twojej okolicy – taki drobny gest sprawi, że listonosz poczuje się niezwykle doceniony! 

W naszej propozycji znajduje się przykładowo certyfikat – Pocztówka w ramce ze specjalną dedykacją wprost do listonosza z Twojej okolicy! Certyfikat swoim wyglądem przypomina kartkę pocztową, czyli bez wątpienia element mocno powiązany z samym zawodem listonosza. Ponadto możliwość własnej, spersonalizowanej dedykacji pozwala na umieszczenie osobistych życzeń dopasowanych do poczucia humoru bądź cechy charakterystycznej doręczyciela poczty. Tego typu prezent dla listonosza będzie prezentował się niezwykle klasycznie wszędzie tam, gdzie postanowi go zamieścić. Podczas gorszych momentów w trudnych warunkach certyfikat pocztówka w ramce będzie przypominać, że mieszkańcy doceniają pracę listonosza. Mimo, że nie zawsze to okazują biorąc pod uwagę gorszy humor czy brak czasu na nawet krótką rozmowę, którą miał ochotę zamienić listonosz. 

Długopis Parker z możliwością graweru dla każdego listonosza

Dzień pocztowca to wręcz idealna okazja do tego, aby podziękować za regularne dostarczanie przesyłek na czas! Zastanawiając się, w jaki sposób wyrazić swoją wdzięczność warto zastanowić się, co mogłoby przydać się listonoszowi podczas wykonywania swoich obowiązków. Jednocześnie przedmiot ten mógłby przypominać mu, jak bardzo jest ceniony w swojej okolicy. Jako funkcjonalny prezent dla listonosza świetnie sprawdzi się przykładowo długopis Parker z grawerem. Podczas podpisywania poleconych listów, potwierdzenia odbioru i wielu innych dokumentacji to właśnie listonosz jako pierwszy wyciąga z kieszeni swój magiczny długopis. To znacznie przyspiesza pracę listonosza, który w krótszym czasie może dostarczyć list pod kolejny adres. 

Klasyczny długopis Parker z grawerem nie tylko będzie prezentował się elegancko, ale indywidualny grawer będzie przypominał, jak bardzo jest ceniony wśród mieszkańców okolicy. Takie rozwiązanie doda otuchy chociażby w ponury, mroźny poranek. 

Praktyczny prezent – kubek Latte Listonosz

Podobnie jak każdy z nas, tak samo i listonosz lubi napić się gorącej kawy lub aromatycznej herbaty z kubka o ciekawym nadruku. Zastanawiając się, jaki prezent dla listonosza wybrać być może warto kierować się właśnie w tym kierunku. Co powiesz na prezent praktyczny, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy listonosza? 

Kubek Latte Listonosz z ciekawym wzorem oraz humorystycznym nadrukiem sprawi, że dzień listonosza od razu stanie się o wiele lepszy! Z radością będzie odwiedzał mieszkańców wręczając im kolejne korespondencje, paczki czy pocztówki z wakacji. Tego typu prezent dla listonosza pozwala na wypicie smacznej kawy czy gorącej herbaty z myślą, że wykonywanie swoich obowiązków na najwyższym poziomie rzeczywiście popłaca! Jeśli zbliża się Dzień Pocztowca, a Ty nadal nie masz upominku wybierz Kubek Latte Listonosz

Każdy listonosz zasługuje na wyrazy wdzięczności oraz pochwałę – dzięki temu nabiera zupełnie nowej energii i chęci do pracy! Chcąc sprawić przyjemność listonoszowi z Twojej okolicy wybierz praktyczny oraz zabawny prezent dla listonosza, który poprawi mu humor oraz sprawi, że rzeczywiście będzie czuł się doceniany. Czy to długopis, kubek czy certyfikat – każdy upominek pozwoli Ci wykonać miły gest, szczególnie w święto Poczty Polskiej

Kategorie prezentów