Prezent dla babci z okazji narodzin wnuka

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla babci z okazji narodzin wnuka

W życiu każdego z nas są różne sytuacje… Jedną z najbardziej poruszających są bez wątpienia narodziny dziecka. Dziecka sprawia, że cała rodzina zwraca swoją uwagę wokół jego wyglądu, zachowania i tym do kogo jest podobny. Rodzice dbają o jego dobre wychowanie, bezpieczeństwo, a dziadkowie snują plany kim ich ukochany wnuk zostanie w przyszłości, a duma rozpiera ich serca.

baby shower decoration

baby shower decoration

To właśnie dziadkowie sprawiają, że wnuki są w centrum uwagi, czasami równie mocno, a nawet bardziej wyczekują wnuka. W jaki sposób można zatem wyrazić swoją wdzięczność oraz podziękowanie za wielkie wsparcie rodziców lub teściów w okresie ciąży i za pomoc, którą ofiarowali opiekując się niemowlęciem? Przedstawiamy Ci dziś jeden z najbardziej symbolicznych prezentów, który spodoba się każdej osobie.

Obraz w ramie z serii Witaj na świecie sprawdzi się idealnie w swojej roli. Całość utrzymana jest w stonowanych kolorach, które dopasowane są do płci dziecka, różowy dla dziewczynki oraz błękitny dla chłopczyka. Główne miejsce zajmuje zdjęcie narodzonego dziecka, a poniżej znajdują się dane osobowe maleństwa, jego imię, miejsce urodzenia oraz pełna metryczka. Ukochana babcia będzie mogła cieszyć się widokiem wnuka lub wnuczki przez cały czas.

Kategorie prezentów