Porcelanowe gody – prezent na 20 rocznicę ślubu

Blog » Poradnik prezentowy » Porcelanowe gody – prezent na 20 rocznicę ślubu

20 rocznica ślubu – jaki wybrać prezent?

Porcelanowe gody – dwadzieścia wspólnie przeżytych lat jest świadectwem na to, że dwoje ludzi może stworzyć między sobą szczególną więź. Małżeństwo to nie tylko zatwierdzony prawnie i społecznie związek, lecz przede wszystkim przymierze. Dwoje ludzie spotyka się, by ślubować sobie najwyższe wartości. Każda para, która składała sobie nawzajem przysięgę małżeńską wie, że chce dokładnie tego samego. Pragnienie stworzenia rodziny skłania dwoje ludzi do podjęcia decyzji o wstąpieniu w prawomocny i zgodny z wyznawaną wiarą związek małżeński. Porcelanowe gody to cudowny jubileusz dla każdego małżeństwa. Warto uczcić tą chwilę razem z bliskimi i podarować im jedyny w swoim rodzaju prezent na 20 rocznicę ślubu. Kiedy mija dwadzieścia lat i nadchodzi porcelanowa rocznica ślubu, bardzo często decydujemy się na symboliczne uczczenie tej daty. Co oznaczają porcelanowe gody? Czym charakteryzuje się porcelana, że postanowiono wykorzystać ją, aby tak nazywała się 20 rocznica ślubu?

Co to są porcelanowe gody?

Porcelana to rodzaj wysokiej jakości ceramiki w kolorze białym. Materiał został wynaleziony w Chinach, stąd najczęściej słyszymy, że chińska porcelana jest najbardziej pożądana.
Charakterystyka porcelany jest nadzwyczajna. Świadczy o wysokim prestiżu a także majętności. Nie bez powodu zatem dwudziesta rocznica ślubu to porcelanowa, to wielki majątek mieć dwudziestoletnie doświadczenie w małżeństwie.

Jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy?

20 rocznica ślubu nie oznacza, że upominek dla bliskich musi być wykonany właśnie z tego materiału. Eleganckim pomysłem na prezent na rocznicę ślubu, który można wręczyć parze z okazji dwudziestej rocznicy ślubu będzie z pewnością karafka z kompletem sześciu szklanek. Produkty wykonane ze szkła są tworzone z niezwykłą precyzją oraz starannością. Łącząc karafkę z indywidualnym grawerem sprawisz, że Twój prezent na 20 rocznicę ślubu będzie unikalnym podarunkiem. Spraw, aby 20 rocznica ślubu stała się najwspanialszym dniem dla bliskiego Ci małżeństwa. W szczególności karafka z grawerem polecana jest na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

Kategorie prezentów