Pomysły na prezenty dla pracowników

Blog » Poradnik prezentowy » Pomysły na prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników – temat to dosyć rozległy. Wszak takie upominki dla osób pracujących w firmie wręcza się na rozmaite okazje. Może to być prezent z okazji awansu, upominek z okazji przejścia na emeryturę, podarunek w ramach podziękowania czy upominek mający uświetnić jubileusz firmy. Dzisiaj zaprezentujemy pomysły na prezenty dla pracowników na rozmaite okazje. Zapewniamy, że będą one trafione, dobrej jakości jak i dzięki temu, że wszelkie nasze propozycje to prezenty personalizowane zrobią ogromne wrażenie na osobach obdarowanych.

Pomysły na prezenty dla pracowników na święta

Nawet jeżeli w Waszej firmie nie obchodzi się urodzin, to jednak okres świąteczny jest czasem kiedy podarunki są wręczane. Co w takim razie można kupić jako prezent dla pracowników na święta? W tej roli doskonale sprawdzą się zestawy prezentowe, na przykład taki jak eksponowany poniżej. Zawiera on chocostick, czyli czekoladę pitną na patyku oraz wysoki kubeczek z nadrukiem życzeń i nazwy firmy. Całość zapakujemy jest w ciekawego kształtu kartonowe pudełko wyłożone siankiem. Podarunek dodatkowo zostanie opakowany w celofan i przewiązany czerwoną, ozdobną kokardą.

Spodobała się Wam ta koncepcja? W takim razie w sklepie ePrezenty.pl znajdziecie również bardziej rozbudowane warianty – zawierające mieszanki kaw, herbat… co tylko zechcecie.

Prezenty dla pracowników – co wybrać?

Zależy wam na czymś praktycznym, drobnym gabarytowo a zarazem wyjątkowym co moglibyście wręczyć jako prezenty dla pracowników? W takim razie zdecydujcie się na pendrive z grawerem imienia.  Jak wiadomo, pendrive to bardzo użyteczny gadżet który warto mieć przy sobie. Pamięć USB w bambusowej oprawie prezentuje się szczególnie, a możliwość wygrawerowania na niej imienia pracownika uczyni z niego idealny upominek. No i skończy się wreszcie problem z podbieraniem pendrive’ów i rozstrzyganie który jest czyj.

Notesy z personalizacją dla pracowników

Kolejną opcją sprawdzonych prezentów dla pracowników są notesy personalizowane. Jak powszechnie wiadomo notes to bardzo przydatny gadżet. Nawet w czasach błyskawicznie rozwijającej się technologii wiele ludzi zamiast wspierać się aplikacją, w tym zakresie woli jednak zaufać tradycji. Wciąż wolą wykorzystać klasyczny notes, aby zrobić potrzebne zapiski. Na okładce notesu można wygrawerować imię i nazwisko pracownika. Do notesu dołączymy wysokiej klasy długopis Parker co sprawia, że zestaw jest kompletny i właściwie gotowy do użycia od razu.

Co sądzicie o przedstawionych pomysłach na prezenty dla pracowników? Jaki prezent sprawiłby Wam najwięcej radości, jeżeli to wy bylibyście jego adresatami?

Kategorie prezentów