Pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec szkoły

Blog » Poradnik prezentowy » Pomysły na prezent dla nauczyciela na koniec szkoły

Sprawdzone pomysły na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego zbliża się dużymi krokami. Dla niektórych uczniów będzie to tylko tymczasowe pożegnanie ze szkolnymi ławkami. Spora część jednak nie wróci już do tych samych szkolnych murów – jedni zakończą swoją edukację, inni przejdą na jej kolejny etap. Koniec szkoły kreuje co roku to samo pytanie: jaki prezent dla nauczyciela sprawdzi się najlepiej?

Podczas gdy pod koniec roku rozpoczyna się bieganie od klasy do klasy, aby poprawić oceny z matematyki, języka polskiego i chemii, trzeba również znaleźć czas na zastanowienie się nad podziękowaniem dla nauczycieli. Tutaj rodzi się największy dylemat uczniów: czy wystarczy kupić prezent dla wychowawcy czy obdarować drobnym upominkiem każdego z nauczycieli? Niezależnie od wybranego rozwiązania, pojawia się kolejne pytanie: co kupić?

ePrezenty to marka, która służy pomocą uczniom i ich rodzicom w kwestii doboru prezentu dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego już od kilku lat. Nasz sklep internetowy oferuje wiele upominków na wspomnianą okazję. Zaprezentujemy Ci kilka z nich, o których wiemy, że świetnie się sprawdzą jako prezent dla nauczyciela i znajdą specjalne miejsce w jego domu albo w waszej klasie.

PREZENT NA KONIEC LICEUM I GIMNAZJUM

Wychowawca, który poświęcił dużo czasu, starannie dbając o edukację i rozwój swoich uczniów, zasługuje na szczególne podziękowanie i wyjątkowy prezent. Najlepiej, aby był on jednocześnie oryginalną pamiątką po Waszej klasie.

Sprawdzoną propozycją, którą doceni każdy nauczyciel jest mapa świata w drewnianej ramie z Twoją dedykacją. W naszej ofercie mamy kilka rodzajów map. Polecamy reprodukcję mapy z 1570 roku autorstwa flamandzkiego kartografa i historyka – Abraham Orteliusa. Historyczne mapy cieszą się dużą popularnością.

Indywidualna dedykacja na mapie nada jej wyjątkowego znaczenia. Mapa świata elegancko wkomponuje się w wybrane miejsce w domu nauczyciela albo w ściany Waszej klasy.

Mapa jest wykonywana z najwyższej jakości płótna. Znajduje się w eleganckiej drewnianej ramie, za szybą o grubości 2 mm.

Kolejnym pomysłem na wyjątkowy prezent dla wychowawcy na zakończenie roku szkolnego jest unikalny zestaw, na który składa się długopis oraz spersonalizowany certyfikat w drewnie. Wskazana przez Ciebie dedykacja sprawi, że prezent będzie bardzo osobisty.

Długopis Parker z grawerem cechuje się dużą elegancją i świetnie odda wyjątkowość wydarzenia jakim jest koniec szkoły. Znajdujący się w zestawie drewniany dyplom będzie pamiątką na lata. Nauczyciel będzie mógł postawić go na pozłacanym stojaku, albo zawiesić na ścianie.


PRAKTYCZNY PREZENT DLA NAUCZYCIELA

Zamiast obsypywać nauczyciela kwiatami, możesz obdarować go prezentem, który będzie miał długoterminowe i praktyczne zastosowanie. Poszukujesz niewielkiego prezentu, który zaskoczy swoją wyjątkowością?

Bardzo dobrymi opiniami cieszy się personalizowana filiżanka dla nauczyciela z Twoim nadrukiem. Nasi klienci podkreślają, że taki prezent sprawił nauczycielowi wiele radości. Uzupełnienie akcesoriów kuchennych Twojego nauczyciela o filiżankę z jego imieniem będzie strzałem w dziesiątkę. Z całą pewnością jest to sprawdzony prezent dla nauczycielki, która lubi pić kawę. A czy znacie nauczycieli, którzy kawy nie piją? No właśnie 🙂

Filiżanka znajduje się w zestawie z łyżeczką oraz spodkiem. Całość możesz ładnie umieścić w gustownym opakowaniu.

Gdy masz do dyspozycji większy budżet i chcesz, aby nauczyciel często wracał do prezentu w sposób praktyczny, zastanów się nad ekskluzywnymi szachami Grunwald. Twój nauczyciel to pasjonat historii i lubi od czasu do czasu rozegrać partyjkę szachów? Gratulacje, właśnie znalazłeś doskonały prezent!

Ręcznie wykonane figurki odzwierciedlające postacie biorące udział w Bitwie pod Grunwaldem, sprawią, że zwykły pojedynek szachowy zostanie przeniesiony do całkiem nowego wymiaru. Na wskazanym przez Ciebie polu, wygrawerujemy Twoją dedykację.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA OD NAJMŁODSZYCH

Jesteś rodzicem, który szuka upominku idealnego na podziękowanie dla nauczyciela za wychowywanie najmłodszych uczniów?

Certyfikat w drewnie ze zdjęciem to podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy nauczyciela. Posiadasz klasowe zdjęcie z nauczycielem lub wychowawcą przedszkolnym? Prześlij je do nas i opatrz Twoim podpisem.

Otrzymasz bardzo elegancki prezent, który stanie się pamiątką dla wychowawcy na długie lata.

Jeśli szukasz więcej pomysłów na prezenty dla nauczycieli odwiedź ePrezenty.pl i sprawdź naszą ofertę.

Kategorie prezentów