Prezent dla młodej mamy

Blog » Poradnik prezentowy » Prezent dla młodej mamy

Twoja najbliższa przyjaciółka, siostra bądź bliska osoba z rodziny spodziewa się dziecka? Już teraz warto zastanowić się nad prezentem, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale przyniesie wiele radości młodej mamie! W końcu narodziny dziecka to ogromne wydarzenie dla obojga rodziców, a prezent dla młodej mamy po porodzie należy się jak mało komu! Każda ciąża jest inna podobnie jak poród, dlatego warto docenić bliską kobietę za trud i wysiłek włożony w wydanie na świat jakże cudownej istoty. Naszą propozycją prezentu dla świeżo upieczonej mamy jest planer z nadrukiem. Od tego momentu każda wizyta u pediatry czy np. zakupy niezbędnych dodatków dla niemowlaka będą na czas, mimo natłoku wielu nowych obowiązków. Tego typu podarunek pozwoli młodej mamie nie tylko zaplanować obowiązki związane z maluchem. Mając go zawsze pod ręką mama będzie mogła w każdej chwili sprawdzić, kiedy może poświęcić chociaż godzinkę na wyjście z przyjaciółką na kawę lub do fryzjera. W końcu chwila wytchnienia również należy się młodej mamie!

Planer z nadrukiem nowoczesnej kobiety – zaplanuj chwilę dla siebie

  • wizyty u pediatry, 
  • listy zakupów, 
  • stale nadchodzące nowe obowiązki, 
  • bieżące sprawy,
  • menu (kiedy dziecko będzie na etapie rozszerzania diety) i wiele innych. 

Kubek do kawy to świetny prezent dla młodej mamy

Mimo, że zazwyczaj już zimna, to przynajmniej w kubku z nadrukiem poprawiającym humor! Zastanawiając się, jaki prezent dla młodej mamy wybrać warto wziąć pod uwagę codzienne obowiązki, ale i przyzwyczajenia. Jeśli przed zajściem w ciążę kobieta była wręcz kawoholiczką, po ciąży również z chęcią napije się pysznej kawy. W szczególności po kilku pobudkach lub całkowicie nieprzespanej nocy! 

Kubek do kawy z własnym nadrukiem to prezent wprost dedykowany mamie. Umieszczając dowolny nadruk pomożesz przywołać inne, miłe wspomnienia lub dodasz energii i otuchy po ciężkiej nocy. Personalizowane przedmioty zawsze wywołują uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, a zamieszczona na odwrocie kubka ciekawa grafika dodatkowo zachwyci każdą młodą mamę podczas porannej lub popołudniowej “przerwy” na kawę. 

Podaruj chwilę wytchnienia – poduszka dla mamy z dedykacją

Czy sen młodej mamy można nazwać prawdziwym snem? Zazwyczaj jest to czuwanie, karmienie, usypianie i sprawdzanie, czy z dzieckiem aby na pewno wszystko dobrze. Może jest mu za gorąco, a może odkopało kocyk i trzeba je przykryć… Powodów, dla których kobiety wstają kilka, a nawet kilkanaście razy w ciągu nocy jest mnóstwo! Mimo, że niewyspane, kobiety kochają swoje pociechy nad życie, ale i one chwilami tracą cierpliwość. Jako prezent dla młodej mamy warto więc podarować coś, co doda wsparcia podczas rzeczywiście kryzysowych sytuacji. 

Poduszka dla mamy z dedykacją to według nas kolejny rewelacyjny pomysł na prezent! Podczas karmienia na sofie, wracając do łóżka po 3 godzinach usypiania czy kołysząc malucha świeżo upieczona mama spojrzy na poduszkę z wesołą dedykacją od najlepszej przyjaciółki i co? Uśmiech na twarzy gwarantowany, a przecież na tym nam wszystkim najbardziej zależy – szczęściu dziecka i mamy! 

Zabawna dedykacja wychodząca wprost z Twojego serca trafiająca w gust i poczucie humoru młodej mamy to prezent idealny. Przyniesie wyjątkową radość w lepszych i gorszych momentach macierzyństwa, jest z dedykacją, więc nie spotkasz drugiej identycznej sztuki, a co więcej – jest również praktyczny! Poduszka z dedykacją dla młodej mamy sprawdzi się, aby podłożyć pod kark czy głowę podczas wielu godzin z maluchem, który w żadnym wypadku nie zamierza zasnąć. Będzie to więc zdecydowanie trafiony prezent dla młodej mamy.

Zegar na ścianę z grawerem – zaplanuj dzień

Każda świeżo upieczona mama, szczególnie w pierwszych dniach po porodzie musi wypracować swoją własną rutynę, która pozwoli jej na wykonanie wszystkich niezbędnych obowiązków. Często jednak maluchy nie są skore do współpracy, a jedynie dają ostro popalić po i tak ciężkiej nocy. Z tego powodu przedstawiamy zegar ścienny z grawerem wykonany z drewnianej tarczy wypełnionej zabawnymi grafikami. Są to ilustracje przedstawiające obowiązki, z jakimi boryka się każda mama każdego dnia. 

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w odwiedziny, a nadal zastanawiasz się, co kupić jako prezent dla mamy postaw na coś oryginalnego, zabawnego i jednocześnie funkcjonalnego. Zegar na ścianę z grawerem to rzecz, która z pewnością wywoła uśmiech za każdym razem, gdy tylko mama spojrzy na godzinę. 

Pomysł na prezent dla młodej mamy

Narodziny dziecka to niesamowicie szczęśliwy moment dla całej rodziny, w którym to każdy głównie zajmuje się podziwianiem malucha, wręczaniem mu upominków w postaci zabawek czy pluszaków. W tym czasie nie powinniśmy zapominać o szczęśliwej, ale i zmęczonej mamie, bo to właśnie Ona przeszła największy trud związany z wydaniem na świat tej małej istoty. Decydując się na drobny prezent dla młodej mamy sprawisz jej ogromną radość, ale i dodasz wsparcia w tych trudniejszych momentach macierzyństwa. 

Kategorie prezentów