Pomysły na prezent dla konesera wina

Blog » Poradnik prezentowy » Pomysły na prezent dla konesera wina

Interesuje Cię oryginalny prezent dla kogoś kto jest koneserem wina? mamy dla Was kilka ciekawych propozycji. Powinny to być podarunki dostosowane do pasji związanej z winem i obiecujemy, że właśnie takie będą. Co więcej, dzięki personalizacji nabiorą unikalnego charakteru. Zapewniamy, że miłośnik wina będzie zadowolony! Zobacz co proponujemy.

Skrzynka na wino na prezent dla miłośnika wina

Świetnym prezentem dla konesera wina, będzie eleganckie skrzynki na wino. Starannie wykonane, mają swój niepowtarzalny urok i klimat. Ponadto klasyczny design skrzynki sprawi, że idealnie wpasuję się ona we wnętrze każdego pomieszczenia. Jest to niepowtarzalny dodatek barku, kredensu i wszelkich pomieszczeń, którym nada klasy i szyku.  Indywidualny grawer który umieścimy na skrzynce uczyni podarunek dla smakosza win wyjątkowym. Do środka włóż butelkę ulubionego wina i voila – prezent dla smakosza wina gotowy.

Stojaki na wino na prezent dla konesera wina

Kolejną propozycją podarunku dla miłośnika win, będzie stojak na wina. Każdy wielbiciel tego trunku powinien koniecznie stać się posiadaczem takiego gadżetu. Co więcej to znakomita propozycja na ciekawy i niezwykle trafiony upominek dla kogoś, kto bardzo ceni sobie smak wina. Wszystkie elementy stojaka wykonane są z wielką dokładnością, co daje przepiękny efekt, obdarowana nim osoba będzie zachwycona. Wisienką na torcie będzie grawer z osobistą dedykacją.

Akcesoria do wina na prezent

Prezentem dla miłośnika wina może być też szykowny zestaw zawierający akcesoria do wina. Zamknięte w drewnianej skrzynce opatrzonej grawerem z pewnością zachwycą adresata podarunku… Taki podarunek umili sympatykowi win długie wieczory przy ulubionym trunku i grze w szachy.

Który prezent dla konesera wina spodobał Wam się najbardziej? Który z nich sami chcielibyście dostać jako zapaleni miłośnicy wina?

Kategorie prezentów