Pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Nasze inspiracje

Blog » Poradnik prezentowy » Pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Nasze inspiracje

Szkoła nie bez przyczyny nazywana jest drugim domem ucznia. Spędza się tam przecież mnóstwo godzin w ciągu roku. Nauczyciele wkładają wiele trudu w przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie postaw już najmłodszych. To właśnie od nich w dużej mierze zależą przyszłe wybory uczniów. W Dzień Nauczyciela należy docenić ich ciężką pracę i zaangażowanie. Warto dużo wcześniej zastanowić się, co wybrać jako pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Najtrafniejszy będzie upominek dla wychowawcy związany z przedmiotem, którego uczy. Nauczyciele często też wspominają o swoich pasjach, czy zainteresowaniach podczas luźniejszych lekcji. Można wykorzystać tę wiedzę szukając idealnego pomysłu na prezent dla nauczyciela. Niezależnie od charakteru, czy pasji każdy wzruszy się, gdy dostanie upominek z dedykacją stworzoną specjalnie dla niego. Nasza lista pomysłów na prezent na dzień nauczyciela z personalizacją z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela – filiżanka z nadrukiem

Nauczając przez lata wychowawcy niekiedy potrzebują bodźca do działania. Nic nie doda im więcej energii niż ulubiona kawa podana w wyjątkowy sposób. Filiżanka z nadrukiem sprawdzi się doskonale jako oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela. Taki upominek wywoła uśmiech na twarzy nawet w najbardziej pochmurny dzień. Proste słowo Dziękujemy umieszczone na filiżance sprawi, że nauczyciel wzruszy się do łez. Wykonana jest z wysokiej jakości ceramiki, co pozwoli cieszyć się nią przez bardzo długi czas. Tak skomponowany upominek w szczególności polecany jest przez nas jako prezent na Dzień Nauczyciela w przedszkolu.

Plakat w ramie z dedykacją na prezent dla nauczycielki

Kolejną propozycją na prezent na Dzień Nauczyciela jest kolorowy obraz w ramie z dedykacją. Jeśli szukasz niezwykłej niespodzianki dla wychowawczyni, który będzie cieszył jej oko, to właśnie nasz plakat jest strzałem w dziesiątkę. Oprócz przepięknej szaty graficznej obraz cechuje wzruszający przekaz. Bez wątpienia jest to podarunek dla wyjątkowej nauczycielki, która z pasją przekazuje wiedzę swoim podopiecznym i nigdy nie traci w nich wiary. Dzięki świetnej jakości użytych materiałów, obrazu nie naruszy nawet spory upływ czasu oraz dopasuje się on do każdego wnętrza domu, czy klasy. Już teraz nie będziesz musiała zastanawiać się co na Dzień Nauczyciela podarować!

Długopis z grawerem na pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Elegancki długopis z grawerem świetnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Nauczyciela. Szczególnie jeżeli znajduje się w szykownym drewnianym pudełku z osobistą dedykacją. Jako symbol zdobywania wiedzy jest to idealny prezent dla nauczyciela, dyrektora szkoły, czy wychowawcy. Dzięki spersonalizowanym życzeniom obdarowana osoba nigdy nie zapomni o swoich kreatywnych uczniach i niepowtarzalnym prezencie.

Doskonały pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela

Nasze w pełni spersonalizowane prezenty na Dzień Nauczyciela bez wątpienia oczarują każdą obdarowaną osobę. Dodatkowo będą niezwykłymi pamiątkami, które nawet po wielu latach będą przywoływać miłe wspomnienia związane z Twoją klasą.

Kategorie prezentów