Planer z własnym nadrukiem – zorganizuj czas na przyszły rok!

Blog » Poradnik prezentowy » Planer z własnym nadrukiem – zorganizuj czas na przyszły rok!

Nowy rok –  Nowa ja! To hasło przewodnie krążące w wirtualnej rzeczywistości i prawda stara jak świat. Wraz z końcem roku układamy sobie w głowie plany i postanowienia. Schudnę, Nauczę się nowego języka, zrobię remont – można wymieniać w nieskończoność. Twoje plany i cele są bardziej ambitne od tych z zeszłego roku, ponieważ nadchodzi nowy czas, który daje tyle możliwości i motywuje do działania. Wszystkie plany i postanowienia same się nie spełnią, dlatego należy małymi kroczkami przystąpić do konstruktywnego myślenia. Jak? Gdzie? Kiedy? Pomocny w organizacji czasu na nowy rok z pewnością okaże się planer z własnym nadrukiem. Ten gadżet pomoże Ci przelać wszystkie postanowienia na papier i umiejscowić je we właściwym miejscu i czasie. Przedstawione poniżej planery z personalizacją są nie tylko praktyczne, ale mają również kreatywny nadruk, oraz posiadają dużo miejsca na zapiski. Wybierz jeden dla siebie, lub zrób prezent komuś bliskiemu. Zaczynamy!

Kalendarz książkowy na kolejny rok z nadrukiem

Pierwszy planer, a w zasadzie kalendarz z nadrukiem to solidne dzieło wykonane z ekoskóry. Z rozkładem dziennym jest niezastąpionym upominkiem dla wszystkich tych, którzy uwielbiają planować i zapisywać swoje pomysły, albo są zapominalscy i bez tego ani rusz! Planowanie jest potrzebne choćby dlatego, aby uświadomić sobie ile mamy czasu do dyspozycji i czy czas wolny proporcjonalny jest do naszych obowiązków.  Posiadając taki planer z własnym nadrukiem wykorzystasz swój dzień co do sekundy! Na okładce nasz kalendarz z personalizacją posiada prześliczną grafikę, która nada całości niesamowitego uroku. To sprawdzony prezent na mikołajki!

Planer z własnym nadrukiem – notes Piękna i Mądra

Kolejnym pomysłem na osobisty planer, który na pewno Cię zainteresuje są personalizowane notatniki. Posiada on przepiękną, kolorową okładkę, która codziennie przypomni Ci coś, o czym często zapominasz. Notes z dedykacją Piękna i Mądra okaże się niezastąpiony, gdy będziesz mieć gorszy dzień – charyzmatyczny nadruk z komplementującym tekstem z pewnością poprawi Ci humor. W notatniku znajduje się ogromna ilość miejsca na wszystkie plany i wydarzenia, które warte będą odnotowania w tym nadchodzącym nowym roku. To również znakomita propozycja na prezent dla siostry.

Drewniany notes z nadrukiem imienia na prezent dla niej

Ostatnim z naszych planerów jest drewniany notes z dedykacją. Ekologiczna okładka jest niewątpliwie trwała, a całość jest oryginalnym miejscem do planowania nowych wyzwań. Klasyczny format notesu pozwala na kreatywne prowadzenie swojego planera. Drewniany notatnik z kolorowym nadrukiem i prawdziwą definicją kobiety doskonale wyraża to jaka jesteś! Z pewnością będzie niezastąpionym gadżetem na każdy dzień. Z takim planerem wszystkie cele i marzenia zostaną zrealizowane w nadchodzącym roku, jeżeli choć trochę się postarasz. Pamiętaj! Cel to marzenie z datą realizacji! Dlatego do dzieła!

Planer z własnym nadrukiem na prezent

Nadchodzi Nowy Rok, a wraz z nim nowe wyzwania! Z pewnością chętnie zamieścisz swoje plany i cele w planerze z nadrukiem. A może chcesz zmotywować kogoś bliskiego do działania?  Planner z własnym nadrukiem to znakomity pomysł na prezent dla przyjaciółki. Wybór należy do Ciebie. I tak najważniejsza jest zawartość i chęć do działania!

Kategorie prezentów