Pióra z grawerem -idealne na prezent

Blog » Poradnik prezentowy » Pióra z grawerem -idealne na prezent

Wyobraź sobie, że nie istnieją messenger, maile i sms-y a jedynym środkiem korespondencji jest list… Ciężko, prawda? Tymczasem nie da się zaprzeczyć, że epistolografia, czyli sztuka pisania listów ma w sobie niepowtarzalny czar. Czasem warto powrócić do tradycyjnego wyrażania uczuć. Wystarczy usiąść i napisać kilka wyjątkowych słów do ukochanej osoby przy pomocy pióra z grawerem, lub po prostu przypomnieć sobie jak to było i oddać się przyjemności odręcznego pisania. Szczególnie polecamy pióra, albo długopisy Parker.

Niepowtarzalny prezent – pióra z grawerem

Pisanie piórem to zupełnie inna bajka niż pisanie ołówkiem, czy długopisem. Wymaga ono odpowiedniego podejścia i być może nieco treningu, aby charakter pisma polubił się z piórem. Warto zaznaczyć, że pióro z grawerem to idealny pomysł na prezent dla kogoś ważnego.  Grawerowanie na piórze, subtelną, elegancką czcionką Twojej dedykacji sprawi, że wybrane przez Ciebie pióro wieczne nabierze indywidualnego charakteru. Będzie to prezent jedyny w swoim rodzaju.

Pióro Parker z grawerem w roli prezentu na każdą okazję

Wiodących producentów piór i długopisów jest kilku. Duke, Waterman, ale bez wątpienia najbardziej znane są pióra Parker. Zdobyły sobie uznanie niebanalnym designem, oraz tym, że są niezawodne. Wysoka jakość piór Parker, oraz to jak niesamowicie się nimi pisze zostały docenione na całym świecie.  Ponadto pioro parker doskonale leży w dłoni. Parker z grawerem to dobra propozycja niemal na każdą okazję, gdy zależy wam aby upominek był wytworny i znaczący. Zastanówcie się tylko co wygrawerować na piórze( w przypadkach, gdy pióro jest w etui, dłuższą dedykacje możemy zamieścić na gustownej blaszce umieszczonej wewnątrz pudełeczka). Doskonale sprawdzają się też zestawy na które składają się dopasowane do siebie pióro i długopisy z grawerem. Grawerowanie wykonujemy laserem co zapewnia dokładność i wyrazistość dedykacji którą chcecie zamieścić. Cena takich zestawów, w zależności od rodzaju waha się między 109 a 269 zł.

Pióro wieczne – dla szefa, dla magistra dla nauczyciela

Pióra wieczne, opatrzone grawerem to bardzo popularny prezent dla nauczyciela. Dobrej jakości przybory do pisania to nieodłączny element wizerunku nauczyciela. Nic nie mamy do długopisów BIC, ale to właśnie dobrej jakości długopis, jak i pióro wieczne świadczą o klasie i warto je mieć. Jak to się mówi, diabeł tkwi w szczegółach. Zestawy prezentowe zawierające ołówki, długopisy parker i pióra parker to akcesoria piśmiennicze które z pewnością ucieszą prezesa czy biznesmena. Jakość produktu, jego renoma oraz grawerowanie sprawią, że taki podarunek z pewnością zostanie doceniony.

Pióro wieczne Parker Jotter zamknięte jest w ekskluzywnym drewnianym etui wewnątrz którego zamieścimy Twoja dedykację. Dla tych którzy jednak nie przepadają za pisaniem piórem które jest jednak wymagającym przyrządem, polecamy długopis parker jotter lub długopisy waterman. W ofercie znajdziecie zarówno klasyczne pozycje z ofert wspomnianych firm, jak i nowości.

Co wygrawerować na piórze

Z pewnością zastanawiacie się co można wygrawerować na piórze lub na długopisie, lub jaki grawer może zdobić zestaw pióro i długopis. Czasami mniej znaczy więcej. Częstą praktyką jest, że na pióro nanosi się imię i nazwisko odbiorcy, a bardziej rozbudowaną dedykację (z jakiej okazji, dla kogo, od kogo, z datą) umieszczamy na blaszce pudełeczka. Jeżeli nie masz pomysłu skontaktuj się z nami, doradzimy lub skorzystaj z podpowiedzi zawartych na prezentowanych u nas wzorach.

Kategorie prezentów