Personalizowane prezenty dla kucharza

Blog » Poradnik prezentowy » Personalizowane prezenty dla kucharza

Prezenty dla prawdziwego pasjonata gotowania.

Zapewne każdy z nas ma wśród znajomych lub rodziny osobę, która uwielbia gotować. W ciągu roku jest wiele okazji, na które możemy wręczyć tej osobie prezent związany z jej pasją. Każdy prawdziwy pasjonat gotowania ucieszy się z nowego gadżetu, który będzie mógł wykorzystać podczas przygotowywania posiłków. Przedstawiamy Ci propozycje na wspaniałe prezenty dla każdego miłośnika kulinarnych wariacji, które z pewnością wykorzysta podczas szaleństw w kuchni.

Broń każdego kucharza!

Nie każdy staje się od razu mistrzem kuchni. Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem, potrzebne są solidne narzędzia, które sprawią, że praca będzie szła szybciej, sprawniej, a przede wszystkim nie będzie stwarzała problemów. Solidne noże to podstawowe narzędzia każdego kucharza. Ekskluzywny zestaw noży Gerlach zestaw noży Gerlach w bloku to wspaniały podarunek dla każdego miłośnika gotowania. Niezależnie od tego czy jest zawodowym kucharzem czy amatorem. Każdy kucharz będzie oczarowany, gdy otrzyma zestaw pięciu noży z jego imieniem, wygrawerowanym na bloku. Wyjątkowe noże kuchenne z grawerem posiadają ostrza ze stali nierdzewnej. Na rękojeściach znajdują się symbole ułatwiające wybór noża do odpowiedniej pracy w kuchni. Gwarantujemy, że przygotowywanie posiłków za pomocą takich noży to prawdziwa frajda.

Zestaw noży Gerlach z grawerem dedykacji

Zestaw noży Gerlach z przykładem personalizacji

Szarlotka, drożdżówka czy babka?

Do pieczenia przyda się wałek do ciasta. Z pewnością duże wrażenie na obdarowanym zrobi wałek, na którym zostanie wygrawerowany napis, wzór, logo – sam możesz zadecydować co się na nim znajdzie. Od tej pory każdy będzie wiedział kto jest autorem najsmaczniejszych wypieków, a pieczenie stanie się jeszcze większą przyjemnością.

Personalizowany wałek do ciasta

Wałek do ciasta z grawerem

Podstawowy atrybut kucharza.

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez deski do krojenia. Jest ona niezbędnym i podstawowym elementem wyposażenia ułatwiającym przygotowywanie posiłków. Zapewne każdy kucharz chciałby mieć swoją osobistą deskę do krojenia, opatrzoną jego imieniem. Spełnij jego marzenie i podaruj mu w prezencie spersonalizowaną deskę do krojenia z wizerunkiem kucharza, napisem „mistrz kuchni” i jego podpisem. Praktyczna i stylowa deska wykonana została z kilku warstw drewna bambusowego, dzięki czemu jest solidna, trwała i odporna na plamy. Idealna do siekania i krojenia. Deska bambusowa z grawerem doskonale spisze się w roli prezentu na urodziny, imieniny lub na święta.

 

Personalizowana deska bambusowa dla kucharza

Deska bambusowa z grawerem

 

Kucharz też potrzebuje inspiracji!

Każdy prawdziwy pasjonat gotowania ciągle wymyśla nowe potrawy. Nie każdy przepis okaże się zawsze wyśmienitym daniem. Jeżeli jednak wymyśli jakąś wyśmienitą potrawę warto zanotować recepturę, aby w przyszłości móc ją dokładnie odtworzyć. Najlepiej zrobić to w tradycyjny sposób czyli na papierze. Idealnie sprawdzi się w tym celu notes, a jeśli dodatkowo znajdzie się na nim imię osoby, której go podarujesz uśmiech na twarzy gwarantowany. Taki personalizowany notes z przepisami będzie ogromną skarbnicą wiedzy i wspaniałą pamiątką dla przyszłych pokoleń.

Oryginalny notes przepiśnik dla kucharza

Notes na przepisy – przykład personalizacji

Kucharska peleryna!

Będąc w pełni zaangażowanym w gotowanie łatwo się ubrudzić. Aby uchronić ubrania przed poplamieniem przyda się fartuch kuchenny, najlepiej taki z fajnym napisem. Fartuch kuchenny dla kucharza dla kucharza to znakomite rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli znajdzie się na nim jego imię. Spersonalizowany fartuch to prawdziwa gratka dla każdego fana gotowania.

Kuchenny fartuch z dedykacją

Fartuch kuchenny z nadrukiem

Kategorie prezentów