Personalizowana deska do krojenia

Blog » Poradnik prezentowy » Personalizowana deska do krojenia

Szukasz praktycznego prezentu dla Pani domu czy szefa kuchni? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję na prezent – będzie to drewniana personalizowana deska do krojenia.
Taka deska do krojenia wykonana z trwałego bambusa, to nie tylko pomoc w każdej kuchni, ale także oryginalny prezent na różne okazje. Funkcjonalne zastosowanie oraz fantazyjny grawer zamieszczony bezpośrednio na desce, sprawią radość obdarowanej osobie i uprzyjemnią każdą z chwil spędzonych w kuchni. Aby przedłużyć trwałość deski bambusowej, należy ją co jakiś czas „impregnować” oliwą spożywczą. Grawer na desce wykonujemy techniką laserową, bezpośrednio na produkcie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer jest niezwykle dokładny i trwały.

Drewniana deska do krojenia z grawerem

Dlaczego warto postawić na deskę drewnianą? Otóż drewno bambusowe jest bardzo odporne na ścieranie, działanie wilgoci i zabrudzenia. Co więcej, bambus schnie szybciej niż zwykłe drewno np. buk, dlatego woda nie wsiąka i nie powoduje zmiany koloru. Ponadto wykonywany przez nas grawer może się pochwalić tym, że jest bardzo wyrazisty. Sama dedykacja zawarta na takiej desce może rozczulić lub rozbawić. Zobaczcie nasze personalizowane deski do krojenia.  Nie musimy wspominać chyba, że drewniane akcesoria do kuchni nigdy nie wychodzą z mody.
Deska ta sprawdzi się dla każdej Pani domu, która czuje się jak ryba w wodzie gotując, a swoimi daniami lubi zaskakiwać znajomych oraz rodzinę.

Personalizowana deska do serów

Masz do czynienia z miłośnikiem bądź miłośniczką serów? W takim wypadku idealną inspiracją będzie personalizowana deska do serów. Dzięki niej rytuał kosztowania serów przy dobrym winie nabierze jeszcze bardziej klimatycznego charakteru. W komplecie znajdują się cztery specjalistyczne noże wykonane ze stali nierdzewnej.

Deska do krojenia z grawerem jako prezent dla pary

Znajomi, miłośnicy wspólnego kucharzenia właśnie obchodzą rocznicę? Skoro pasjonuje ich kulinarny świat, odpowiednio przygotowana deska do krojenia będzie świetnym prezentem dla pary. Twoje indywidualne słowa na desce będą prezentowały się niesamowicie.

Deska do krojenia na prezent dla mistrza kuchni

Masz pomysły na miarę masterchef’a i szukasz stylowego gadżetu który urozmaici Twój warsztat kucharza? Doskonale, w takim razie deska ta będzie dla Ciebie idealna. Razem stworzycie idealny duet!

I kto by pomyślał, że deska do krojenia może być świetnym pomysłem na prezent, prawda? A jednak! Odpowiednia personalizacja i już macie świetny gadżet, idealny na prezent dla pasjonatów gotowania.

Kategorie prezentów