Pamiątki komunijne z grawerem

Blog » Poradnik prezentowy » Pamiątki komunijne z grawerem

Życzenia dla bliskich osób na różne okazje są bardzo ważne, a dobrze dobrane słowa zapadają w pamięci na długo.

Ludzie często zapominają o tym prostym geście. O niezwykłej mocy jaką mają proste słowa. Nawet krótka, ale osobista dedykacja.  Wydaje się, że kosztowne prezenty wystarczą. Jednak wspaniałą pamiątką może być nawet stosunkowo niepozorny przedmiot, ale opatrzony napisem dla kogo, od kogo i z datą szczególnej okazji. Grawer laserowy daje ogromne pole do popisu, aby nadawać prezentom unikalny charakter. Prezent z grawerem to znak, że naprawdę poważnie podeszliście do kwestii przygotowania podarunku. W dzisiejszym wpisie omówimy prezenty z personalizacją, na okazję nie byle jaką – dzisiaj podpowiemy jakie pamiątki komunijne warto wziąć pod uwagę.

Personalizowane Pamiątki I Komunii Świętej

Pamiątki Komunijne z personalizacją to temat w który warto zanurzyć się głębiej. Sam dzień Pierwszej Komunii to wielkie przeżycie, przede wszystkim dla samego dziecka które z przejęciem się do niej przygotowywało, jak również dla całej jego rodziny.  Warto aby prezent komunijny przedstawiał sobą ważny charakter tej ceremonii i jednocześnie stanowił pamiątkę tego dnia.

Statuetki szklane na prezent na Komunię Świętą

W ostatnich czasach jako pamiątki komunijne coraz większą popularnością cieszą się statuetki szklane. Grawerowane statuetki na komunię najczęściej przybierają kształt serca, ale mogą również wystąpić w innych formach. Precyzyjny grawer wyczaruje na szklanej tafli takiej statuetki imię dziecka, osobistą dedykację, datę ceremonii. Można również uwiecznić od kogo pochodzi taka pamiątka komunii. Taka statuetka prezentuje się bardzo efektownie. To godna rozważenia propozycja dla tych którym zależy na szczególnie eleganckiej pamiątce na komunię.

Figurki na prezent lub jako pamiątki na Pierwszą Komunię

Pozłacane figurki na komunię polecamy tym którzy cenią misterne wykonanie i urok jakie cechuje niewielkie, piękne przedmioty. Pozłacane pozytywki z figurkami to właściwie takie niewielkie dzieła sztuki. Część z nich jest dodatkowo zdobiona kryształkami Swarovskiego.

O tym, że to nie będzie po prostu cudnej urody pozłacana figurka lub pozytywka świadczy istotny szczegół – możliwość grawerowania. Dzięki temu to małe cacuszko stanie się idealną pamiątką komunijną.  Grawer można zamówić zarówno na pozytywce, jak i na eleganckiej drewnianej szkatułce w której podarujecie pozytywkę.

Pismo święte z grawerem

Cóż, to, że bywa iż prezenty się powtarzają jest dosyć częste. Chodzi zarówno o prezenty na komunię jak i na inne okazje. Możliwość personalizacji, wygrawerowanie treści osobistej dedykacji uczyni podarowany przedmiot wyjątkowym. To dzięki temu Pismo Święte z grawerem stanie się bardzo wartościową pamiątką komunijną.

Ręcznie robione kartki na Pierwszą Komunię

Znakomitym dopełnienie prezentu na komunię, mogą być unikatowe, ręcznie robione kartki z życzeniami. Pierwsza Komunia Święta jest tylko raz, to na tyle niezwykłe wydarzenie, że warto postawić na coś niesztampowego. Na misternie zdobioną kartkę handmade, w stworzenie której ktoś włożył mnóstwo pracy oraz serce. Taka kartka sama w sobie będzie miłą pamiątką komunijną.

Kategorie prezentów