Kieliszki dla pary młodej

Blog » Poradnik prezentowy » Kieliszki dla pary młodej

Wznoszenie toastów to nieodłączna część przyjęcia weselnego. Wszyscy piją za zdrowie i za szczęście młodych, życząc im tego z całego serca. Dekoracje ślubne i wszelkie inne elementy ozdobne które sprawią, że wesele będzie zachwycać elegancją i kunsztem zorganizowania to bardzo rozległy temat. Również zastawa szklana może stanowić cenny element dekoru stołu świeżo sobie poślubionych małżonków.

Kieliszki ślubne z grawerem imion małżonków

Kieliszki dla młodej pary mogą być różnego przeznaczenia. Znajdziecie tutaj kielonki na wódkę, oraz na wino lub szampana. Warto aby zastawa głównych bohaterów wydarzenia jakim jest ślub, wyróżniała się od tej przeznaczonej gościom. Z pomocą przyjdzie możliwość personalizacji jaką jest grawer! Za pośrednictwem tego precyzyjnego narzędzia wyczarujemy na kieliszkach imiona państwa młodych oraz datę ich ślubu. Możemy również podkreślić ten zapis za pomocą pasującej do okoliczności grafiki. Tak przygotowane produkty, o ile przetrwają wesele( bywa wszak różnie) będą stanowić przemiłą pamiątkę z dnia w którym wzięto ślub.

Oszukane kieliszki dla młodej pary

Wszyscy chcą wznosić toasty z młodymi! Nic w tym dziwnego, ale jak wiadomo każdy człowiek ma swoje granice jeżeli chodzi o ilość wypitego alkoholu. Gościom się nie odmawia, ale miło byłoby dobrze wspominać swoje wesele, a nie głównie bardzo ciężki dzień tuż po nim. Istnieje sprytny sposób na to, by wznosić toasty z dużą ilością gości i jednocześnie zachować formę – a mianowicie… kieliszki z podwójnym dnem, szerzej znane jako kieliszki oszukane. Pozwolą one napić się z większą ilością osób i zachować fason – drugie dno zostało w nich sprytnie ukryte i nikt nie domyśli się, że w rzeczywistości mieści się tam o wiele mniej trunku niż na to wygląda.

Kategorie prezentów