Dzień piekarza i cukiernika – prezent dla piekarza

Blog » Poradnik prezentowy » Dzień piekarza i cukiernika – prezent dla piekarza

Kto z nas nie uwielbia świeżego i jeszcze ciepłego chlebka lub bułeczek? W każdej piekarni codziennie wypiekane jest pieczywo, które następnie ląduje w sklepach, a potem na stoły naszych domów. Śniadanie bez bułki lub kromki chleba wydaje się nierealne. 

Dzień świętego Klemensa, czyli dzień piekarzy oraz cukierników, to okazja do podziękowania każdemu pracownikowi piekarni za trud, jaki wkładają w staranne przygotowanie wszystkich wypieków. Nie wyobrażamy sobie dnia bez pieczywa; chleba razowego, grahamki, kajzerki lub chałki. Cukiernik zajmuje się wypiekaniem drożdżówek, rogalików lub pączków, a my dokończymy jego prace wszystko jedząc i oblizując palce. W dniu ich święta wyraź wdzięczność oraz podziękowanie wręczając prezent dla piekarza. Fartuch, czepek, a może coś innego? Praktycznego i z humorem? W naszej ofercie znajdziesz prezenty dla cukiernika oraz piekarza w każdym wydaniu! Zobacz, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy!

Co kupić na dzień piekarza? Praktyczne upominki z humorem

Każdy piekarz i cukiernik z osobna zasługuje na to samo słowo: dziękuję. Gdyby nie ich przykładna praca, nie bylibyśmy w stanie smakować takich genialnych wypieków. 

Masz wśród swoich znajomych lub w rodzinie kogoś, kto pracuje jako piekarz i z radością wykonuje swoje obowiązki? W dniu święta podaruj symboliczny prezent dla piekarza, który będzie nawiązywał do wykonywanych czynności, ale będzie również z humorem. 

Połączenie pracy z hobby to najlepsze, co może się przytrafić! Natomiast zawód piekarza lub cukiernika często wiąże się również z nieprzespanymi nocami. Warto więc dodać motywacji do dalszej pracy wręczając upominek na dzień piekarza. Jedną z przygotowanych propozycji jest podstawka pod książkę kucharską z nadrukiem! To z pewnością gadżet, który przyda się w niejednej kuchni, a z pewnością sprawdzi się dla cukiernika czy piekarza. Podstawka jest wykonana z surowego drewna. Co przydatne w kuchni – posiada miejsce na książkę, ale także 2 miejsca na akcesoria! Dopełnieniem upominku będzie personalizowany nadruk np. z imieniem oraz specjalną dedykacją. 

Tego typu prezenty dla cukiernika czy piekarza będą z pewnością wykorzystywane w kuchni, a przy tym sprawią wiele radości. 

Niezbędny w kuchni prezent dla piekarza lub cukiernika

Podczas pracy nawet doświadczony piekarz i cukiernik potrafi narobić niezłego bałaganu w kuchni. Tym bardziej, jeśli akurat założył świeżo wyprany fartuch, na którym wylądowało właśnie ciasto, kolorowy sos czy polewa. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką koło zapasowe! Jeśli więc zastanawiasz się, co wybrać na dzień piekarza – doskonale trafiłeś! 

Naszą propozycją jest fartuch i czapka kucharska z nadrukiem dla cukiernika, który będzie doskonałym wyborem. Zarówno na fartuchu, jak i czapce umieścimy wybraną dedykację lub wzór z imieniem oraz życzeniami. Czepek pozwoli utrzymać niesforne kosmyki w jednym miejscu, a fartuch w kuchni zawsze się przydaje. Tego rodzaju prezent dla piekarza z pewnością znajdzie swoje praktyczne zastosowanie. Tym bardziej z humorzastym nadrukiem będzie stanowił wyrazy uznania i podziękowania za wyśmienite wypieki. 

Funkcjonalne prezenty dla cukiernika

Coś, co zawsze sprawdzi się w kuchni cukiernika, piekarza, czy nawet osoby prywatnej zafascynowanej gotowaniem, to z pewnością różnego rodzaju gadżety. Drobne, praktyczne i zabawne prezenty dla cukiernika z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy, a przy tym będą regularnie wykorzystywane podczas pracy. 

Jeśli uwielbiasz samemu piec we własnej kuchni lub znasz osobę, którą pasjonuje cukiernictwo, wybierz z naszej oferty planer z nadrukiem imienia dla cukierniczki, który oczaruje każdego miłośnika pieczenia i sprawdzi się jako prezent na ten dzień. Tego typu uniwersalny prezent dla piekarza będzie odpowiedni o każdej porze roku. 

Planer jest datowany samodzielnie, a wewnątrz zawiera:

  • cele na najbliższe 6 miesięcy,
  • plany miesięczne – miejsce na wydatki, informacje, 
  • tygodniowe – menu, najważniejsze notatki, lista zadań lub zakupów,
  • dzienne – spotkania, złotą myśl, bieżące sprawy itp. 

Będzie to idealny prezent na dzień piekarza i cukiernika! Masa produktów, zakupów, przepisy, zamówienia i najważniejsze informacje teraz w jednym miejscu! Dopełnieniem wyjątkowego prezentu będzie oczywiście nadruk imienia na białej okładce, na której znajduje się również obrazek nawiązujący do wykonywanego zawodu.

Śmieszny prezent dla cukiernika

Do Ciebie należy decyzja jak wielką radość możesz sprawić piekarzowi lub cukiernikowi swoim podarunkiem. Nie ważne, czy jest to osoba prywatnie zajmująca się wypiekami z pasji, czy piekarz, który co noc wypieka świeże chlebki i bułeczki. Dzień piekarza to idealny czas, aby wyrazić swoją wdzięczność wręczając nawet drobny upominek. Wyżej wymienione prezenty dla cukiernika sprawią wiele radości! Nawet podczas trudniejszych dni i nadprogramowych godzin z masą zamówień zerkając na dedykację uśmiech pojawi się na twarzy piekarza lub cukiernika. Zadbaj o to, by tego dnia wszyscy z radością i zaangażowaniem wypełniali swoje obowiązki.

Kategorie prezentów