Karafki na ślub i wesele

Blog » Poradnik prezentowy » Karafki na ślub i wesele

 Wymyślne dania jakie serwujecie gościom na weselu, w akompaniamencie pięknie przybranego stołu to jeszcze nie wszystko. Dobrze, aby również i napoje były podawane w sposób stylowy. To taka kropka nad „i”. Eleganckie karafki wykonane z wysokiej jakości szkła zachwycają atrakcyjnym designem, jednocześnie same w sobie stanowiąc ciekawy i praktyczny zarazem element dekoracyjny stołów gości na weselu.

Karafka do whisky i na wodę na stół weselny

Szklane karafki pozwalają z prawdziwą klasą zaserwować zimne napoje. O wyjątkowości tych naczyń do serwowania napojów świadczy nie tylko ich niepowtarzalny design. Otóż karafka z grawerem to sprawdzony sposób na to, aby nadać tym akcesoriom unikalnego charakteru, dopasowanego do wesela.  Najczęściej dokonujemy graweru lub nadruku imion pary młodej i daty ceremonii ślubnej.  Dzięki temu, piękne ale uniwersalne jednak naczynia zyskują całkiem nowy szlif. Na gościach z pewnością zrobi to ogromne wrażenie, bo organizując tak personalizowane produkty wykażecie się daleko idącą dbałością o wszelkie detale. Jak już nieraz zapewne słyszeliście, diabeł tkwi właśnie w szczegółach. Znajdziecie tutaj karafki na wodę jak i do whisky, lub na innego rodzaju trunki jakimi chcecie uraczyć gości na swoim weselu. Jeżeli macie w zanadrzu również bimber i nalewki to w tym wypadku jednak lepiej sprawdzą się beczki na alkohol które również są dostępne w naszej ofercie.

Karafka grawerowana – nie tylko na alkohol

Schłodzona woda z cytryną i listkami orzeźwiającej mięty, świeży sok – zimne napoje to doskonała ochłoda gdy wszyscy wirują w tańcu i na sali robi się gorąco. Serwowanie zimnych napojów w oryginalnych opakowaniach czyli plastikowych butelkach czy kartonikach ma niewiele wspólnego z zasadami savoir vivre’u. Gdyby podawano je tak na weselu, niezbyt dobrze świadczyłoby to o gospodarzach, chyba się z nami zgodzicie, prawda? Elegancka karafka już sama w sobie zaprezentuje się estetycznie i szykownie. Gdy dodacie do tego personalizację możecie liczyć na efekt wow u zaproszonych osób. Na karafce można wygrawerować nie tylko inicjały i datę ślubu. Można tam zamieścić również komunikat kierowany do gości np. „Dziękujemy że jesteście”lub „Mili goście, bawcie się dobrze”.

Karafki na stole weselnym – co w nich podawać

Nawet jeżeli organizujecie wesele w chłodne dni, możecie mieć pewność, że i tak będzie gorąco. Dla ochłody warto podawać zarówno wodę, jak i soki z kostkami lodu. Tak przygotowany napój, z kawałkami cytryny, limonki lub pomarańczy doskonale zaprezentuje się w transparentnym dzbanku naczyniu, zachęcającym do tego aby po niego sięgnąć. W czasie przyjęć w plenerze, warto pamiętać, aby zamknąć karafkę korkiem – aby zapobiec dostawaniu się owadów do środka. 

Karafka do wina i do whisky – grawer lub nadruk

Pięknie wykonane szklane karafki będą efektowną ozdobą stołu a zamieszczony na nich napis będzie robić wrażenie na gościach. Dużo mówimy o grawerowaniu, ale stosujemy również nadruk.  Pozwala to na umieszczeniu na powierzchni karafki pięknej kolorowej grafiki jak i tekstu w kolorze, dlatego na nie również warto zwrócić uwagę poszukując akcesoriów weselnych i zastawy na stół dla gości. Karafki wykorzystywane są również do szlachetnych trunków takich jak wino czy whisky. W przypadku alkoholi naczynie, w którym je zaserwujemy, ma znaczenie nie tylko dla samej estetyki podania, ale także dla jego walorów smakowych. Symfonia smaków podana w pięknie prezentującym się naczyniu, to sposób na zaspokojenie zarówno smaku jak i wrażeń estetycznych zaproszonych gości.

Karafka do whisky wypełniona trunkiem o charakterystycznym, bursztynowym zabarwieniu z pewnością zdobędzie uznanie szczególnie wśród męskiej części zaproszonych osób. Takie podanie alkoholu doda spotkaniu stylu i klasy. 

Macie więcej pytań? W takim razie nie wahajcie się i skontaktujcie się z naszym biurem obsługi klienta. Z chęcią udzielimy wszelkich informacji, pomożemy i doradzimy. Zależy nam na tym, aby wasze przyjęcie weselne było wyjątkowe, między innymi dzięki dostępnym u nas akcesoriom weselnym z możliwością personalizacji. 

Kategorie prezentów