Jaki prezent na kryształową rocznicę ślubu?

Blog » Poradnik prezentowy » Jaki prezent na kryształową rocznicę ślubu?

Jak powinna wyglądać kryształowa rocznica ślubu? Jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy ?

Postarajmy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego 15 rocznica ślubu nazywana jest kryształową? Jakie właściwości ma kryształ?

Kryształ to minerał, który jest nieskazitelnie czysty, posiada silny połysk przez co był niejednokrotnie utożsamiany z diamentem. Kryształ jest wyjątkowo odporny na działanie kwasów i zasad. Najczęściej wykorzystywany do wyrobu biżuterii, a najlepsze okazy traktuje się jako kamienie kolekcjonerskie. Jaki zatem możemy wysunąć wniosek jeśli chcemy utożsamić kryształ z 15 rocznicą ślubu? Odpowiedź jest prosta, bowiem tyle lat wspólnego życia sprawiło, że wspólne relacje nabrały szczególnych cech. Każda para ma swój własny przepis na udane małżeństwo. Różne cechy są stawiane na pierwszym miejscu dla jednych jest to szacunek, dla drugich szczerość lub wierność. Piętnastą rocznicę ślubu zwaną kryształową rocznicą cechuje przede wszystkim trwałość. Drugą osobę darzymy pełnym zaufaniem, wyrozumieniem, troską, a bezpieczeństwo, które roztaczamy wokół naszej rodziny jest solidne i trwałe.
Co więc podarować parze z okazji 15 rocznicy ślubu? Jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy i sprawił mnóstwo radości?

Prezent na specjalne okazje

Naszą propozycją jest elegancka skrzynka na wino z dwoma kieliszkami w zestawie. Nałożony na produkt grawer z imionami wybranych osób oraz dowolną treścią życzeń sprawi, że zaskoczysz jubilatów. Skrzynka wewnątrz wyłożona jest eleganckim materiałem w kolorze czerwonym. Oprócz wieczka produktu masz możliwość wygrawerowania również kieliszków. Do całości brakuje Ci jedynie butelki wina i Twój prezent dla pary z okazji 15 rocznicy ślubu jest gotowy.

Jak zachować wspomnienia?

Po 15 latach wspólnego życia ilość wspomnień związany z drugą połówką jest ogromna. Aby wszystkie zachować warto uwieczniać je na fotografiach. Zdjęcia właściwie przechowywane będą piękną pamiątką na lata. W związku z tym dobrym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu może okazać się pamiątkowy album na zdjęcia z personalizacją. Okładka wykonana została z masywnej sklejki pokrytej warstwą lakieru. W środku znajdziemy 30 kartek w formacie A4, oddzielonych od siebie ozdobnym pergaminem. Ozdobne, masywne, metalowe zawiasy zbierają całość dodając elegancji. Album przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią klasykę w połączeniu z awangardowymi rozwiązaniami.

Praktyczny upominek

Ostatnią ciekawą propozycją na prezent z okazji rocznicy ślubu może okazać się zestaw kubków dla pary. Ceramiczne kubki w kolorze białym, wykończone kolorową grafiką z imieniem prezentują się stylowo i nowocześnie. Zapakowane zostały w ozdobny worek z bawełny co nadaje im charakteru. Wspólne poranki z kubkiem kawy bądź herbaty z takim zestawem będą jeszcze przyjemniejsze. Upominek docenią osoby lubiące praktyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Kategorie prezentów