Jaki prezent na 50 urodziny dla niej?

Blog » Poradnik prezentowy » Jaki prezent na 50 urodziny dla niej?

Wczoraj dostaliśmy maila od Pana Szymona z prośbą o wskazanie kilku naszych pomysłów na prezent z okazji urodzin. Każde urodziny są ważne i wyjątkowe, ale te o które chodziło Panu Szymonowi są szczególne. Nie tylko okrągłe. Chodziło o prezent na 50 urodziny dla kobiety. Jakby nie patrzeć – pół wieku. 50 urodziny obchodzi się tylko raz i z pewnością jest to wydarzenie szczególne, zarówno dla samej solenizantki jak i dla jej rodziny. Prezent na 50 urodziny to powinno być coś z klasą! Jakie są nasze pomysły na prezent? Zobaczcie!

Pomysły na prezent dla 50 latki

Przytulny szlafrok z haftem wykonany z najwyższej jakości materiałów – termofrotta: 70% poliester, 30% wiskoza. Z przyjemnością zamieścimy na nim haft z Waszą dedykacją, tak aby obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo. Posiadamy szlafroki w różnych kolorach. Możecie zadecydować też jakim kolorem ma zostać wykonany haft. Taki szlafrok z personalizacją spełnia wszelkie kryteria, aby pretendować do miana praktycznego prezentu na 50 urodziny. Ciepły, miły, przydatny i do tego zamówiony z myślą o solenizantce.

Biżuteria na 50 urodziny

Gdy szukacie prezentu na 50 urodziny dla niej, polecamy aby rozważyć taki klasyczny pomysł jakim jest biżuteria na prezentBiżuteria, kolczyki, bransoletki lub zestawy biżuterii nabiorą wyjątkowego wyrazu dzięki możliwości personalizacji. Istnieje możliwość wygrawerowania imienia osoby obchodzącej 50 urodziny na wisiorku lub bransoletce. Jeżeli typ biżuterii nie pozwala na umieszczenie takiego napisu na samej biżuterii, wygrawerowany napis można umieścić na pudełeczku.

Karafka z grawerem na 50 urodziny

Ekskluzywna karafka z grawerem to kolejna propozycja idealna jako elegancki prezent na 50 urodziny. Szczególnie pięknie będzie się ona prezentować w zestawie z pasującymi do niej szklankami. Gładka tafla szkła jest idealna, aby precyzyjny laser umieścił na niej grawer z Waszą dedykacją.

Szkatułka na prezent dla 50 latki

Szkatułka czy też kuferek na biżuterię to rodzaj prezentu który przyda się zawsze. Pomoże przechować i zorganizować cenne drobiazgi, jak i sama wygląda bardzo dekoracyjnie. Do tego może być ona spersonalizowana tak, aby osoba obchodząca właśnie 50 urodziny miała poczucie, jak bardzo jest ważna, i że ten prezent przygotowano właśnie z myślą o niej.

Portfel z dedykacją na 50 urodziny

Portfel skórzany na prezent to zawsze trafiony pomysł, który jest jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki opcji tłoczenia imienia lub inicjałów, a także dedykacji.

Jak podobają się Wam powyższe pomysły na prezent?  Znaleźliście tutaj coś innego dla niej na 50 urodziny? A może spodobało się Wam bardziej coś innego, co wypatrzyliście w ofercie sklepu ePrezenty?

Kategorie prezentów