Jaki prezent na 11 rocznicę ślubu?

Blog » Poradnik prezentowy » Jaki prezent na 11 rocznicę ślubu?

Jak opisałabyś swoją miłość do drugiej osoby? Pamiętasz ten dzień, kiedy spotkaliście się ze swoją drugą połówką? Czując motyle w brzuchu, uczucie ekscytacji i słysząc buzujące endorfiny w uszach wydawało nam się, że mocniej już nie da się kochać. Kiedy w końcu stanąłeś na ślubnym kobiercu mając przy boku ukochaną osobę wiedziałeś, że tak wygląda szczęście. Z biegiem lat do Waszego związku weszła codzienność. Pędzący dzień za dniem spowodował, że wstając rano z nieładem na głowie nie uśmiechałeś się już jak dawniej. Rutyna i szybko biegnący czas sprawił, że przestaliśmy dostrzegać piękne i dobre cechy w ukochanej żonie lub mężu. Dopiero ten wyjątkowy moment jeden raz w roku, który jest rocznicą naszego ślubu, przypomina nam o dniu, który otworzył przed nami całkiem nowy rozdział w życiu. 

Każda rocznica należy do wyjątkowych, natomiast 11 rocznica ślubu to bez wątpienia powód do dumy, który należy celebrować wraz z drugą połówką. Po tylu latach małżeństwa zastanawiamy się, jaki prezent na 11 rocznicę ślubu będzie odpowiedni dla męża lub żony. Może to być coś dla Was obojga lub coś, co wyrazi Twoją miłość i wdzięczność za wspólnie spędzone lata. Sprawdź, jakie propozycje na prezent na 11 rocznicę ślubu przygotowaliśmy!

Prezent na stalową rocznicę ślubu dla żony – złote serce z grawerem

W tak wyjątkowym dniu, jakim jest jedenasta rocznica ślubu warto przygotować niespodziankę dla żony i wyrazić jej swoją wdzięczność oraz miłość, a także wspólnie spędzony czas. 11 lat to czas, który poświęciliście na naukę o drugiej połówce, o tym, jak rozwiązywać problemy i jak rozmawiać, a przede wszystkim jak dochodzić do porozumienia i iść na kompromisy. W tak szczególnym dniu podaruj żonie prezent na 11 rocznicę ślubu, który z dumą będzie mieć zawsze przy sercu i który będzie przypominał o wyjątkowych chwilach waszego małżeństwa. 

Kobiety uwielbiają biżuterię, dlatego też złote serce z grawerem to będzie doskonała propozycja na upominek dla drugiej połówki. Naszyjnik wykonany jest ze srebra pokrytego 24 karatowym złotem. Przepięknie prezentuje się na sylwetce, pasuje do każdej stylizacji. Ogromną zaletą jest grawer znajdujący się bezpośrednio na zawieszce. Jako grawer możesz umieścić datę rocznicy, inicjały Twojej połówki oraz Twoje, ważny dla Was obojga symbol lub cokolwiek innego nawiązującego do Waszego związku. Naszyjnik jest umieszczony na kartce ze specjalną dedykacją, a to wszystko zapakowane w elegancką, ozdobną kopertę przewiązaną wstążką. Tego typu prezent na stalową rocznicę ślubu z pewnością spodoba się żonie. 

Co na 11 rocznicę ślubu dla bliskich? Karafka z grawerem i szklankami dla pary

Szczęśliwe małżeństwo bliskich Ci osób w najbliższym czasie organizuje przyjęcie z okazji 11 rocznicy ślubu? To doskonała okazja do świętowania! Korzystając z zaproszenia i wybierając się na świętowanie nie zapomnij wybrać prezentu. Zadbaj, by prezent na 11 rocznicę ślubu miał szczególny wygląd, wywołał zachwyt i zadowolenie u jubilatów. Z naszej strony możemy Ci zaproponować elegancki zestaw dla dwojga, który sprawdzi się jako dodatek na wspólny wieczór. 

Karafka z grawerem i szklankami dla pary umieszczona jest w klasycznym pudełku wypełnionym delikatnym materiałem. Nadając im niecodziennego wyglądu skorzystaj z opcji personalizacji poprzez grawer. Grawerując produkty imionami zakochanych, dołączając dedykację z życzeniami, sprawisz, że od tej pory para małżeńska spędzi całkiem inaczej czas. Być może właśnie ten mały element będzie powodem, dla którego usiądą razem przy stole i powspominają dzień, kiedy zobaczyli się pierwszy raz. Dzięki temu prezent na stalową rocznicę ślubu będzie nawiązywał do wyjątkowego dnia i motywował do większej ilości wspólnie spędzanego czasu w natłoku codziennych obowiązków. 

11 rocznica ślubu prezent dla dwojga – podkowa szczęścia na dębowej desce z grawerem

Szukając oryginalnego upominku nawiązującego bezpośrednio do małżeństwa bliskich Ci osób warto zdecydować się na upominek rzeczywiście przywołujący na myśl wyjątkową chwilę ze ślubnego kobierca. Jedenasta rocznica ślubu jest zdecydowanie wyjątkową, dlatego też taki powinien być upominek dla bliskich Ci osób. 

Jako prezent na 11 rocznicę ślubu sprawdzi się podkowa szczęścia na dębowej desce z grawerem. Wykonana z mosiądzu podkowa to symbol szczęścia. Z kolei grawer dedykowany dla bliskich Ci osób sprawi, że prezent będzie niesamowitą pamiątką i jednocześnie gustownym dodatkiem do wnętrza. Deska z podkową będzie wywoływać niesamowite emocje radości oraz wspomnień za każdym razem, gdy tylko jubilaci spojrzą w jej kierunku. 

Szklane serce z grawerem jako prezent na 11 rocznicę ślubu

Jako upominek dla małżeństwa, które świętuje 11 rocznicę ślubu sprawdzi się szklane serce z grawerem zapakowane w ozdobne, eleganckie pudełko. Statuetka w kształcie serca będzie doskonale prezentować się w każdym wnętrzu, a pozłacany grawer będzie dodatkowo nawiązywał do miłości obojga jubilatów. Będzie to doskonały prezent na 11 rocznicę ślubu od rodziców, znajomych czy bliskich. Postawiony w widocznym miejscu w mieszkaniu nawet podczas trudniejszych momentów będzie przypominał o wspólnie spędzonych latach małżeństwa. 

Kategorie prezentów