Jaki prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę?

Blog » Poradnik prezentowy » Jaki prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę?

Nic nie może wiecznie trwać. Przychodzi ten moment kiedy stuknie wiek emerytalny i pora na zasłużony odpoczynek. Często jest tak, że ta osoba zna firmę niemal od podszewki, na przełomie lat wdrażała w nią wiele osób. Dzieliła się wiedzą, doświadczeniem, jak trzeba było korygowała. Wraz z jej odejściem na pewno nieco zmieni się oblicze firmy. Częstą praktyką jest organizowanie przyjęć pożegnalnych, gdzie można wręczyć prezent dla pracownika będący podziękowaniem za te wszystkie lata wspólnej pracy. Co w takim razie warto rozważyć jeżeli chodzi o prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę?

Oryginalny prezent dla emerytki

Bywa, że z przejściem na emeryturę wiążą się sprzeczne uczucia. Z jednej strony człowiekowi żal opuszczać zespół i dotychczasowe obowiązki, z drugiej strony nareszcie będzie mieć czasu pod dostatkiem aby poświęcić się swoim pasjom. Aby wybrać odpowiedni upominek zastanówcie się przez chwilę czym pasjonuje się osoba której chcecie wręczyć prezent z okazji przejścia na emeryturę. Może wasza koleżanka z pracy na przerwach z zapałem opowiadała o swoim ogródku, o tym jak walczy ze szkodnikami i chwaliła się zdjęciem swoich upraw? Jest to cenna wskazówka! Pasjonatka ogrodu z pewnością doceni zestaw noży ogrodniczych zamkniętych w drewnianej skrzynce z dedykacją. Na wieczku skrzynki wygrawerujemy życzenia od całego działu. Dzięki temu adresatka takiego upominku z pewnością poczuje się wyjątkowo.

Oryginalny prezent dla emeryta

Jaki prezent z okazji przejścia na emeryturę można kupić mężczyźnie? Koniecznie rozważcie eleganckie beczki dębowe z kranikiem, gdzie emeryt będzie mógł przechowywać ulubiony trunek. Na połyskującej blaszce wygrawerujemy imię emeryta, okazję z racji której dostał tak wyjątkowy upominek i dedykację od koleżanek i kolegów z pracy. Beczka dębowa na alkohol robi duże wrażenie, ponieważ jest to rękodzieło stworzone z niezwykłą dbałością o każdy detal. Elegancki grawer dopełnia obrazu całości. Beczki dostępne są w różnych pojemnościach, ta w linku poniżej pomieści w sobie 2 litry trunku.

Fotoobraz na prezent dla pracownika odchodzącego na emeryturę

Fotoobrazy to rodzaj upominków który robi szczególne wrażenie na ich adresatach. Możecie zamówić fotoobraz ze zdjęciem Waszej koleżanki, lub waszego kolegi przechodzących na emeryturę. Zdjęcie zostanie odpowiednio wystylizowane i nadrukowane na płótno wraz z adnotacją „Dyplomowany emeryt” i życzeniami od całej firmy.

Jak widzicie, kluczem do trafionego podarunku jest według nas personalizacja. Dzięki temu być może zobaczycie łzy wzruszenia! Który z zaprezentowanych wyżej upominków spodobał się Wam najbardziej? Jaki prezent wręczylibyście najchętniej?

Kategorie prezentów